Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt
2019 gruodžio 06 d., Penktadienis

Jūsų gyvenimo būdas
www.jusu-gb.com

Katinas išgelbėtas! Laukiame šeimininkų!Dalintis Facebook'e

2008 spalio 28 d., Antradienis, 15:28

Gyvūnų globėjų asociacijai paskambinęs kaunietis Sergejus G. pranešė, kad spalio 24 dieną, apie 13 val., prie Savanorių prospekte esančio prekybos centro „IKI“ pasistatęs automobilį nuėjo apsipirkti. Grįžęs užvedė variklį ir išgirdo iš po variklio dangčio sklindantį keistą garsą.

Atkėlęs variklio dangtį žmogus pamatė, kad čia įstrigęs kažkoks gyvūnas. Vyrui, paskambinusiam į policiją, buvo patarta kreiptis į Gyvūnų gelbėtojų asociaciją. Atvykusios asociacijos specialistės pamatė automobilio variklio skyriuje įstrigusį sužalotą didžiulį persų veislės katiną. Gelbėjimo operacija truko ilgiau nei valandą. Išlaisvintas gyvūnas buvo nuvežtas Gyvūnų globėjų asociacijos veterinarijos gydytojams. Katinui suteikta pirmoji pagalba, atlikta rentgenograma. Ačiū veterinarijos gydytojui Vidmantui Kairevičiui, operavusiam sužalotą katiną.

Mieli kauniečiai, gal tai jūsų augintinis, gal kas iš jūsų pažįstamų ar artimųjų guodėsi, kad dingo jų katinas? Skubiai laukiame jūsų Gyvūnų globėjų asociacijos būstinėje Šv. Gertrūdos gatvėje Kaune. Gyvūnui reikia šeimininkų slaugos.
Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2019 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu