Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt
2020 rugsėjo 26 d., Šeštadienis

Jūsų gyvenimo būdas
www.jusu-gb.com

Liūdna istorijaDalintis Facebook'e

2008 sausio 26 d., Šeštadienis, 14:50

Gyvenimas suteikia begalę progų pasirūpinti šalia esančiais. Nepraleiskite nė vienos tokios progos. (Linda Macfarlane Stuart)

Dauguma mūsų matėm laidas iš "Animal planet" tv programos ir stėbėjomės žmonių abejingumu gyvūnų kančioms, jų gerbūviui. Tai vyksta kažkur... O kas vyksta pas mus? ..

2007 metų gruodžio 17 dieną dalyvaujant VŠĮ "Gyvūnų registravimo centro" veterinarijos gydytojai, gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos "Nuaras" darbuotojai bei Kauno miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausiajai veterinarijos gydytojai-inspektorei  iš naujai statomo namo teritorijos buvo paimtas šis šunelis. Gyvūnas yra labai neprižiūrėtas, jo visas kailis susivėlęs, kaltūnuotas, susivėlimo vietose - žaizdos. Šalia gyvenantys kaimynai gyvūną pamaitindavo, paleisdavo pabėgioti, nes tikrieji šeimininkai juo nesirūpino ir atvažiuodavo pakankamai retai.  Surūdijusi grandinė, kuria jis buvo pririštas, net nesiekė būdos, todėl šuo ir per lietų, ir per sniegą dienas leisdavo lauke. Dar kartą įsitikinome, kad žmonių beširdiškumui ribų nėra.

Šį šunelį nukirpsime, išmaudysime ,sušukuosime ir tikėsimės, kad artėjant šventėms jis suras savo namus ir žmones, kurie juo rūpinsis. Na, o jūs spręskite apie mūsų tautiečių supratimą apie gyvūnus, kuriuos patys prijaukinome.

Šis šuniukas jau apkirptas. Jis labai linksmo temperamento ir ypač tvarkingas, tad tapo mūsų darbuotojų numylėtiniu. Jau pradėjo bėgioti, to nedarė anksčiau dėl kaltūnų svorio. Gyvūnas jaučia, kad mes jį mylime, ir tuo pačiu atsidėkoja mums. Laibai  norėtume, kad atsirastų labai geri žmonės ir jį priglaustų... Atrodo, lyg būtų visai kitas šuo. Gražutis!  

Tą pačios  dienos vakarą buvo paimtas ir kitas gyvūnas. Paėmime dalyvavo anksčiau minėtos tarnybos atstovai. Na, dėl etikos sumetimų nuotraukų įdėti į mūsų tinklalapį negalime. Šuo buvo labai neprižiūrėtas, kankinamas, antkaklis net įaugęs į kaklo odą...

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2020 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu