Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt
2019 gruodžio 06 d., Penktadienis

Jūsų gyvenimo būdas
www.jusu-gb.com

Populiarumo viršūnėje esančius britų trumpaplaukius vejasi ilgaplaukiai – Meino meškėnai Dalintis Facebook'e

2010 kovo 24 d., Trečiadienis, 17:10Populiarumo viršūnėje esančius britų trumpaplaukius vejasi ilgaplaukiai – Meino meškėnai Kovo 27–28 dienomis Šiauliuose, Tilžės g. 225, vyks Tarptautinė kačių paroda, organizuojama Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“. Parodoje išvysite 300 ypač populiarių ir itin retų kačių veislių atstovų iš visos Europos.

Pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje populiariausios buvo britų trumpaplaukės katės. Kelerius paskutiniuosius metus – beplaukiai sfinksai ir Kornvalio reksai. Na o iš į šią parodą užsiregistravusių dalyvių matyti, kad ir vėl grįžta ilgaplaukių kačių mada. Parodos lankytojai galės pamatyti 47 didžiausias namines kates – Meino meškėnus ir 20 vėl populiariomis tampančių persų veislės kačių.

Jei planuojate įsigyti veislinį kačiuką, parodoje galėsite pabendrauti su veisėjais, išsirinkti norimos veislės katinėlį. O jei norite šiaip draugo, galėsite priglausti Gyvūnų globėjų asociacijos į parodą atvežtus beglobius katinėlius, kuriems labai reikia tikrų namų ir mylinčio žmogaus šiltų glostančių delnų.

Paroda kovo 27–28 dienomis prasidės nuo 10 valandos ryto. Šeštadienį parodos lankytojai galės išrinkti gražiausią parodos katę, o sekmadienį vyks gražiausio narvelio konkursas.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2019 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu