Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt
2020 birželio 02 d., Antradienis

Jūsų gyvenimo būdas
www.jusu-gb.com

Kviečiame į kačių parodą! Išskirtinėms katėms – išskirtiniai prizai!Dalintis Facebook'e

2013 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 14:29Kviečiame į kačių parodą! Išskirtinėms katėms – išskirtiniai prizai!

 Šį savaitgalį, lapkričio 23–24 dienomis, Kaune, prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ (Islandijos pl. 32) parodų salėje antrajame aukšte, vyks Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“ organizuota tarptautinė kačių paroda „Mega 2013“. Parodoje – daugiau nei 200 kačių ne tik iš Europos. Be abejo, teisėjaus aukščiausios kategorijos FIF-e teisėjai.
Parodoje ne tik išvysite šiuo metu pačias populiariausias Lietuvoje Meino meškėnų ir Britanijos trumpaplaukių veislių kates, bet ir susipažinsite ir iš arti pamatysite mažai Lietuvoje pasitaikančių veislių atstoves: Kurilų trumpauodeges ilgaplaukes ir trumpaplaukes, Devonšyro reksus, burmas, burmilas. Be to, galėsite prisiminti jau pamirštą veislę – Sibiro bei pastarosios atmainą Nevos maskaradinę.


Kaip ir visose „Bubastės“ rengiamose parodose, taip ir šioje, kartu su kilmingosiomis murklėmis dėl teisėjų simpatijų varžysis ir Gyvūnų globėjų asociacijos globotinės, dar neturinčios namų... Tad vienu metu galima atlikti du malonius darbus – ir pasigrožėti įvairiausiomis katėmis, ir suteikti beglobiui gyvūnui savo namų bei širdies šilumą.
Mažųjų parodos lankytojų lauks Batuotas katinas ir visokios kitokios staigmenos!


Tradicija tapo, kad „Mega“ parodų prizai – medinės taurės (be abejo, ir kitokios įvairių rėmėjų dovanos). Tačiau šįsyk taurės bus pagamintos ne šiaip iš uosio, ąžuolo ar iš dar kokio kito medžio. Šįsyk panaudota medžio, turinčio ypatingą aurą, mediena. Tai senasis Pažaislio ąžuolas, augęs šiaurinėje vienuolyno pusėje. Ąžuolo apimtis buvo 6,7 metro, aukštis – 23 metrai, amžius – apie 800 metų. 2001-aisiais, neatlaikęs vėtrų ir padegėjų, medis džiūvo, buvo akivaizdžiai pažeistas puvinio. Po 2007 metų lemtingo vandalų padegimo senasis medis visai sunyko – prarado išvaizdą, tapo nesaugus lankytojams. Nupjovus stipriai pažeistą medį, jo vietoje pasodintas jaunas medelis, o laukymės pakraštyje užveista simbolinė ąžuoliukų giraitė. Džiaugiamės, kad tautodailininkas, medžio skulptorius Algimantas Sakalauskas prikėlė Pažaislio ąžuolą antrajam gyvenimui – iš šio beveik tūkstantmetį žaliavusio medžio žaliavos pagamintos taurės apsigyvens parodos „Mega 2013“ laimėtojų namuose.
Taigi, kviečiame į parodą!

 

Bilietų kainos:
Suaugusiesiems – 10 Lt.
Vaikams iki 12 metų – 5 Lt.
Šeimos bilietas – 25 Lt.
Vaikams iki 5 metų įėjimas nemokamas.
Daugiau informacijos:
Tel. (8*37) 32 45 45, 8 674 57 844, 8 615 40 525
El. paštas info@bubaste.lt,http://www.bubaste.lt

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2020 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu