Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

„Ąžuolyno meškučių cirkas“ prašo išmaldos

2011 rugpjūčio 22 d., Pirmadienis, 16:32

Kauno politikus pasiekęs prieštaringai vertinamo „Ąžuolyno meškučių cirko“ vadovo prašymas įstaigą atleisti nuo žemės nuomos mokesčio kitą savaitę bus svarstomas miesto tarybos posėdyje.

Cirko vadovas Nikolajus Zobovas kreipėsi į miesto savivaldybę prašydamas jo vadovaujamą viešąją įstaigą visiškai atleisti nuo žemės nuomos mokesčio už 2010 m. „Ąžuolyno meškučių cirkas“ į savivaldybės kasą nėra sumokėjęs 2 440 Lt. Aiškindamas šio prašymo motyvus, N.Zobovas tikino praėjusiais metais patyręs beveik 80 tūkst. Lt nuostolių.

Nuskurdino skyrybos

„Mano skyrybos su žmona mano gyvūnėlių teatrui labai pakenkė. Visus užsakymus pasiglemžė Agnė (buvusi žmona, – red. past.), man dabar labai sunkus metas. Be pagalbos mes sužlugtume“, – teigė N.Zobovas.

Kadangi Kauno miesto savivaldybė yra viena iš „Ąžuolyno meškučių cirko“ steigėjų, o šiai įstaigai miesto valdžia pernai nebuvo suteikusi jokių lengvatų, Mokesčių lengvatų teikimo taisyklės cirką atleisti nuo žemės nuomos mokesčio leidžia.

„N.Zobovo prašymas atitinka visus reikalavimus“, – patikino savivaldybės Finansų skyriaus vedėjas Algimantas Laucius, pabrėžęs, kad pastarąjį kartą nuo žemės nuomos mokesčio „Ąžuolyno meškučių cirkas“ buvo atleistas 2008 metais.

Prasta reputacija

„Visų pirma, tas žmogus yra susikompromitavęs ir prieš žmones, ir prieš gyvūnus. Aš manau, kad jo veikla nėra skaidri. Jam buvo duota daugybė pastabų dėl netinkamų gyvūnų laikymo sąlygų, bet jis tik paklausydavo ir nieko nedarydavo. Mes visi mokame mokesčius. Kodėl jis turi būti atleistas?“ – N.Zobovo prašymu piktinosi Gyvūnų globėjų asociacijos vadovas Vytautas Gustaitis.

„Ąžuolyno meškučių cirkas“ dėl netinkamų gyvūnų laikymo sąlygų ne kartą buvo sulaukęs gyvūnų globėjų organizacijų priekaištų. 2008 m. pradžioje N.Zobovo vadovaujamo cirko teritorijoje laikoma meška, ištrūkusi iš narvo, užpuolė sargę ir jos vos neužmušė. Praėjusių metų pabaigoje bylą išnagrinėjęs Kauno miesto apylinkės teismas N.Zobovą nuteisė 3 metų laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams.

Prieš mėnesį Kauno apygardos teismas šią bausmę pakeitė švelnesne – cirko vadovui buvo skirta 100 valandų neatlygintinų darbų. Be to, N.Zobovas buvo įpareigotas nuo meškos nukentėjusiai buvusiai savo darbuotojai sumokėti 50 tūkst. Lt kompensaciją už patirtą moralinę žalą.

 

Publikuota www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/azuolyno-meskuciu-cirkas-praso-ismaldos-172-154708

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu