Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Benamės katės okupuoja kiemus

2011 rugpjūčio 26 d., Penktadienis, 10:20

Gausėjančios benamių kačių gretos erzina klaipėdiečius. Savivaldybei niekaip neužbaigiant konkurso dėl benamių gyvūnų globos ir priežiūros, šių skaičų mieste daugėja ir jais niekas nesirūpina.

Gyvūnų globos namų specialistai sulaukė grasinančio moters skambučio sugaudyti kates, priešingu atveju, skambinančioji grasinosi jas gyvas užkasti.

Moteris prašė, kad sugautume kates arba paskolintume narvelį joms gaudyti. Ji teigė, kad katės trukdo, nes iškasa daržus. Kai paklausiau, kur dės sugautas kates, ji teigė: „Užkasiu“, – sakė Jurgita Gustaitienė.„Moteris prašė, kad sugautume kates arba paskolintume narvelį joms gaudyti. Ji teigė, kad katės trukdo, nes iškasa daržus. Kai paklausiau, kur dės sugautas kates, ji teigė: „Užkasiu“. Mane tai pašiurpino. Tuomet pasiteiravau, ar gyvas jas ketina užkasti. Ši atsakė: „Gal gyvas, o gal ir ne“. Kilo klausimas, o kaip ketina padaryti, kad jos būtų negyvos? Moteris teigė, į šį klausimą dar negalinti atsakyti“, – „15min“ pasakojo gyvūnų globos bendrovės „Nuaras“ direktorė Jurgita Gustaitienė.

Bendrovės vadovė teigė buvusi išvadinta „kvaila moterimi“, kai nesutiko įsiutusiai miestietei paskolinti kačių gaudyklę. Vietoj to J.Gustaitienė jai pasiūlė įsitraukti į programą „Pagauk, kastruok, paleisk“. Tačiau ši atsisakė.

Straipsnio tęsinį skaitykite webcache.googleusercontent.com/search

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu