Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Dovana beglobiams vaikams – mišrūnė Liusė

2011 rugpjūčio 22 d., Pirmadienis, 16:30

Vaikų globos namų „Atžalynas“ auklėtiniai nuo šiol turės augintinį – tuo pasirūpino baikeriai, trečiadienį į Kaune esančius globos namus atvežę mišrūnę kalytę Liusę.

Gyvūnų globėjų asociacijoje iki šiol gyvenusią pamestinukę išsirinko pati „Atžalyno“ vadovė Dalia Pajedienė. Globos namuose gyvenantiems vaikams tai buvo maloni staigmena.

„Metus dirbu „Atžalyne“. Pirmiausia ką padariau atėjusi čia – pasakiau, kad negalima mūsų įstaigos vadinti vaiknamiu. Tai – namai, o man jie neįsivaizduojami be gyvūno. Todėl ir kilo mintis įsigyti augintinį, kuris džiugintų ir mus, darbuotojus, ir vaikus“, – pasakojo D.Pajedienė.

Nusprendusi įgyvendinti savo sumanymą globos namų direktorė kreipėsi į Gyvūnų globėjų asociaciją. O apsilankiusi jos narių globojamų gyvūnų prieglaudoje išsirinko žavią mišrūnę Liusę.

„Kaip man pasakojo, ją senieji šeimininkai paliko, kai patys išsikraustė. Taigi, ji tokia pati pamestinukė, kaip ir kai kurie mūsų vaikai. Be to, itin gero charakterio, draugiška“, – pasakojo „Atžalyno“ vadovė.

Kad namuose atsiras šuo, „Atžalyne“ gyvenantys vaikai pradėjo įtarinėti išvydę statomą voljerą. Tačiau direktorė juokėsi iki paskutinės minutės neatskleidusi, ar iš tiesų jie turės gyvūną.

„Tai jiems buvo staigmena. Visi labai apsidžiaugė ir pažadėjo padėti prižiūrėti Liusę. Aš tikiu, kad bendravimas su gyvūnu daugeliui jų padės suvaldyti savo emocijas. Juk kartais geriausia išsikalbėti ne žmogui, bet gyvūnui“, – sakė D.Pajedienė.

Kalytė greičiausiai bus ne vienintelis gyvūnas, kuris apsigyvens „Atžalyne“. Pasižiūrėję, kaip vaikams sekasi auginti šunį, globos namų darbuotojai ketina įsigyti žuvyčių ir katę.

Šiuo metu vaikų globos namuose „Atžalynas“ gyvena 66 tėvų globos netekę vaikai, kurių amžius nuo 3 iki 18 metų. Tik maža dalis jų, 5–6 vaikai, yra našlaičiai.

Šunelio įsigijimo šventėje dalyvavo baikerių klubas „Aliens“ su Julium Urbaičiu priešakyje. Jie atvežė ne tik gyvūną, bet ir bendrovės „Kauno grūdai“ dovanoto ėdalo šuneliui. Smagia proga kartu su baikeriais „Atžalyne“ buvo paminėta ir Tarptautinė Vaikų gynimo diena.

Publikuota www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/dovana-beglobiams-vaikams-misrune-liuse-172-154882

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu