Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

GGA vyr. specialistei - apdovanojimas už nuopelnus aplinkosaugoje

2012 birželio 14 d., Ketvirtadienis, 13:00

Birželio 5 d. kasmet minima Pasaulinė aplinkos apsaugos diena, skirta paskatinti aplinkos apsaugą visame pasaulyje. Ši diena šventei minėti pasirinkta todėl, kad 1972 m. birželio 5 d. Stokholme įvyko pirmoji JTO konferencija, skirta aplinkos apsaugos problemoms aptarti, o vėliau sukurta JTO aplinkos apsaugos programa.

Šią dieną kasmet mini ir Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos ministerija. Paprastai birželio 5-ąją organizuojami įvairūs renginiai. Šiais metais buvo surengta iškilminga apdovanojimų, skirtų prie aplinkosaugos prisidėjusių asmenų pagerbimui, ceremonija. Iškilmės vyko „Dainavos“ konferencijų centre.

Tarp apdovanotųjų buvo ir Gyvūnų globėjų asociacijos vyr.specialistė Lolita Grėblikienė. Ji buvo apdovanota už laukinių gyvūnų gelbėjimą ir galimybės jiems sugrįžti į laisvę suteikimą. L. Grėblikienė buvo pagerbta padėkos raštu ir žaisminga varnos statulėle.

Aplinkosaugos srityje nusipelniusius asmenis sveikino pats aplinkosaugos ministras Gediminas Kazlauskas. Renginio svečius džiugino ir Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai bei grupė „El Fuego“. Organizatoriams pavyko sukurti šventišką, iškilią, bet tuo pačiu ir jaukią aplinką. Renginio dalyviai galėjo ne tik kartu pasidžiaugti gautais apdovanojimais ir nuveiktais darbais, bet ir padiskutuoti rūpimomis temomis.

Gyvūnų globėjų asociacija džiaugiasi ne tik įvertintu darbu ir gautu apdovanojimu, bet ir pačia šventės idėja apskritai. Tokia diena itin reikalinga, nes atkreipia dėmesį į aplinkosaugos problemas, su kuriomis susiduriame kasdien ir prie jų sprendimo turėtume prisidėti kiekvienas iš mūsų.

Publikuota pilietis.delfi.lt/news/gga-vyr-specialistei-apdovanojimas-uz-nuopelnus-aplinkosaugoje.d
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu