Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Gyvūnai rado prieglobstį

2012 sausio 02 d., Pirmadienis, 11:49

Nuo gegužės 14 d. iki birželio 4 d. trukusi akcija „Priglausk benamį gyvūną ir šerk jį nemokamai" sulaukė itin didelio pasisekimo. Net šimtas keturkojų iš prieglaudos surado naujus šeimininkus.


Triukšmingu renginiu „Bike Show Millenium" baigėsi akcija, kurios organizatoriai džiaugiasi, kad mažiau nei per mėnesį laiko beveik šimtas gyvūnėlių rado prieglobstį žmonių namuose, o bendrovė „Kauno Grūdai" dovanoja šiems gyvūnams ėdalo ištisus metus.


„Akcijos tikslas - ugdyti žmonių sąmoningumą ir kovoti su smurtu prieš gyvūnus. Džiugu, kad renginio metu sulaukėme tiek daug neabejingų žmonių. Pulkai buriavosi prie palapinės, kurioje ilgesingai praeivių žvilgsnius gaudė naujų namų ieškantys gyvūnai. Norėjome parodyti, jog baikeriai yra neabejingi skriaudžiamiems gyvūnas. Manau, puikiai pavyko tai įrodyti, kadangi renginio metu buvo priglausta daugiau nei dešimt beglobių gyvūnų" - kalbėjo renginio „Bike Show Millenium" organizatorius ir idėjinis akcijos autorius Julius Urbaitis.


„Nuolat išgirstame baisius faktus apie žiaurų elgesį ir agresiją prieš gyvūnus. Pats augau šeimoje, kur buvo rūpinamasi gyvūnais. Tai darau ir dabar. Turime ne tik kalbėti apie netinkamą elgesį, bet ir imtis konkrečių veiksmų. Juk smurtas prieš gyvūną gali peraugti į smurtą prieš žmogų" - kalbėjo „Kauno Grūdų" generalinis direktorius Tautvydas Barštys.


Gyvūnų globėjų asociacija priglaudžia gyvūnėlius, kuriuos ruošiamasi užmigdyti, jei gyvūnas per 10 dienų neranda šeimininko. Gyvūnų globėjų asociacijos prieglaudoje akcijos pradžioje buvo 300 šunelių, kurie buvo palikti valkatauti, atvežti į prieglaudą ar netgi pririšti prie medžio ir palikti mirti.


„Bike Show Millenium" renginio metu du šuneliai ir net devyni maži kačiukai rado naujus namus neabejingų žmonių namuose. Gyvūnų globėjų asociacijos darbuotojai patikino, kad ne bet kam dovanoja gyvūnėlius.

 

„Stengiamės dovanoti gyvūnėlius tik tiems žmonėms, kurie, mūsų nuomone, tikrai pasirūpins nauju keturkoju draugu. Akcija susilaukė neįtikėtinos sėkmės. Tikimės, kad šiuo gražiu pavyzdžiu užsikrės ir daugiau žmonių" - pasakojo Gyvūnų globėjų asociacijos prezidentas Vytautas Gustaitis.


Gyvūnų globėjų asociacija „Bike Show Millenium" renginio dalyviams dovanojo įspūdingą dresuotų šunų ir kinologų pasirodymą. Buvo pademonstruotas gyvūnų sugebėjimai apginti šeimininką, stebino šunų paklusnumas ir duotų komandų vykdymas.


Gyvūnų globėjų asociacija priglaudžia gyvūnėlius, kuriuos ruošiamasi užmigdyti, jei gyvūnas per 10 dienų neranda šeimininko. Akcijos metu „Priglausk beglobį gyvūną ir šerk jį nemokamai" metu priglausti 107 gyvūnai. Dar daug beglobių gyvūnėlių laukia žmonių pagalbos ir namų šilumos.

 

Publikuota webcache.googleusercontent.com/search

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu