Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Gyvūnų globa susirūpinęs Mino nebijo interneto burbeklių priekaištų

2011 rugpjūčio 22 d., Pirmadienis, 16:55

„Negaliu vadinti save dideliu gyvūnų teisių aktyvistu, nevaikštau į piketus, tačiau gyvūnus myliu, pats kelis turiu ir noriu savo koncertais atkreipti dėmesį į beglobių gyvūnų padėtį Lietuvoje bei padėti jiems“, – naujienų portalui 15min.lt sakė dainininkas Mino, šeštadienį surengęs jau trečią savo sumanytos labdaros akcijos koncertą šalies didmiesčiuose.

Šeštadienį Mindaugas Mickevičius-Mino kartu su šokių kolektyvu „Tina Dance“ koncertavo Kauno prekybos centre „Akropolis“. Greta scenos būriavosi ne tik klausytojai – netoliese stovėjo ir narveliai su naujų šeimininkų laukiančiais beglobiais šuneliais ir katinėliais.

Priekaištų nebijau, kad jų bus – neabejoju. Lietuvoje taip jau yra: būsi ramus tik tada, jeigu nieko nedarysi. O jeigu kam nors ką gero padarysi, visada atsiras tokių, kurie pradės priekaištauti, kodėl gera darai ne jam, – sako Mino.Pirmieji gyvūnai būsimų šeimininkų rankose įsitaisė vos prasidėjus renginiui. Iš įvairiausių miesto vietų surinkti ar žmonių sunešti beglobiai keturkojai Kauno gyvūnų globos namuose buvo išmaudyti, paskiepyti ir sušukuoti. Atrodantys lyg veisliniai augintiniai, benamiai laukė savo naujųjų šeimininkų.

Plačiau skaitykite www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/gyvunu-globa-susirupines-mino-nebijo-interneto-burbekliu-priekaistu-172-85360

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu