Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Jonavoje gyvi užkasti šuniukai išgyveno ir ieško šeimininkų

2011 rugpjūčio 23 d., Antradienis, 16:30

Nebe pirmą kartą Lietuvoje garsiai nuskamba žiaurios gyvūnų kankinimo istorijos. Kol vieni verkia ir glaudžia, gelbėja, gydo nuskriaustus ir sužalotus keturkojus, kiti – tęsia piktus darbus. Viena laiminga istorija gali pasidžiaugti Gyvūnų globėjų asociacija, lapkričio pabaigoje sulaukusi pagalbos šauksmo iš Jonavos.

Gyvūnų gelbėtojams paskambinusi mergina verkdama papasakojo, kad atkasė po balkonu kažkokio vyro užkastus tris neseniai gimusius šunelius ir nežino, ką daryti. Alkani ir sušalę mažyliai buvo skubiai nugabenti į Kauną, „Nuaro“ kliniką. Deja, vieno keturkojo išgelbėti nepavyko. Likusius du ėmėsi prižiūrėti „Gyvūnų globėjų asociacijos“ narė.

„Kol kas jiems viskas labai gerai. Pagaliau nebereikia sėdėti su čiulptukais, nes pirmą savaitę šunelius prižiūrėti buvo labai sunku. Gyvūnų globėjai nemiegojo naktimis, maitino šuniukus, todėl labai džiaugiamės, kad atsirado kalytė, kuri maitina šuniukus kaip savus“, – pasakojo Kauno gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ vadovė ir veterinarijos gydytoja Jurgita Gustaitienė.

Įmotė šunyčiams atsirado tada, kai „Gyvūnų globėjų asociacija“ paskelbė ieškanti mažylius galinčios maitinti kalytės. Tokia atsirado beveik po savaitės. Į „Nuarą“ kreipęsi žmonės pasakojo, kad jų augintinė neteko savų vaikų, todėl galėtų pamaitinti nelaimėlius.

Anot J. Gustaitienės, šunelių vystymasis šiek tiek sulėtėjęs, nes gimę jie negavo reikalingų medžiagų. „Bet kol kas labai džiaugiamės, kad turime „mamą“, kuri juos priėmė kaip savus ir kol kas viskas klostosi gerai“, – sakė J. Gustaitienė.

Nuotrakas galite pažiūrėti paspaudę šią nuorodą webcache.googleusercontent.com/search

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu