Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kaune iš penkto aukšto išmestas dviejų mėnesių šunelis

2011 rugpjūčio 22 d., Pirmadienis, 16:07

Istorijos apie nuskriaustus keturkojus neretėja. Trečiadienio vidurdienį Kauno gyvūnų globėjus pasiekė dar viena liūdna žinia. Gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ sulaukė pranešimo, kad šalia vieno iš Partizanų gatvės daugiaaukščių guli iš penkto aukšto išmestas šunelis.

Deja, keturkojis „skrydžio“ neišgyveno. Gelbėtojai nuvykę į įvykio vietą rado negyvą maždaug dviejų mėnesių amžiaus takso mišrūną.

„Nuaro“ darbuotojams daugiabučio gyventojai papasakojo, kad iš penkto namo aukšto mažylį išmetė vienos, šiame daugiabutyje gyvenančios, moters sugyventinis. Kaip pasakojo keturkojų gelbėtojai, labiausiai nelaimės liudininkai baiminosi dėl to, kad bute, pro kurio langus buvo išmestas jaunutis šunelis, yra daugiau gyvūnų.

Išgelbėti dar vieną šunį – nebegyvo šuniuko mamą kalytę Dipsę – padėjo Dainavos policijos komisariato pareigūnai. Maždaug trejų metų amžiaus šunelis buvo atiduotas tik jiems pasirodžius. Kalytė laikinai lieka „Nuaro“ globai, tačiau gyvūnų gelbėtojai abejoja, jog ji bus grąžinta į senuosius namus.

Į įvykio vietą atskubėję Dainavos policijos komisariato pareigūnai spręs, ar pradėti ikiteisminį tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. „Šioje situacijoje daug kas priklauso nuo įvykį galėjusių matyti žmonių“, – sakė portalui Lrytas.lt Dainavos policijos komisariato viršininko pavaduotojas Šarūnas Martinkėnas.

Ši istorija – viena iš nedaugelio šią savaitę patekusių į viešumą. Jau rašėme apie Šilutėje iš antro namo aukšto išmestą šunelį Mikį, kuriam lūžo priekinė koja, o Marijampolėje namo laiptinėje buvo rastas badu marintas ir kankintas šuo.

Publikuota www.alfa.lt/straipsnis/10307956/Kaune.is.penkto.auksto.ismestas.dvieju.menesiu.sunelis=2010-01-06_19-31/

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu