Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kaune kankintas šuo – keturkojui į šnerves pripilta klijų

2011 rugpjūčio 22 d., Pirmadienis, 16:18

Kaune užfiksuotas dar vienas žiauraus elgesio su gyvūnais atvejis. Pirmadienio popietę gautas pranešimas, kad paaugliai apleistame pastate Šilainiuose kankino, spardė šunį, į šnerves pylė klijų, o savo egzekuciją nufilmavo. Neabejojama, kad tai ne vienintelis žiauraus elgesio su gyvūnais atvejis – liudininkai teigia, kad name „vaiduoklyje“ nuolat vykdomos egzekucijos.

Anoniminį pranešimą Kauno gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ gavo pirmadienį apie 15.50 val. Apleistame name buvo rastas sunkiai sužalotas šuo, stipriai sužeista galva ir sulaužyta koja.

Šis keturkojis jau antrą kartą per mėnesį patenka į „Nuaro“ darbuotojų rankas – tuomet jis buvo įmestas į šachtą tame pačiame name Šilainiuose. Nukentėjęs šuo yra ženklintas, nustatytas jo šeimininkas.

Tačiau atsiėmęs augintinį gruodžio pradžioje vyriškis išvyko į užsienį, o senas šuo tapo vieno Baltų pr. daugiabučio simboliu, bei gyveno jo apylinkėse. Daugiabučio gyventojai jį šėrė, tačiau niekas nenorėjo priimti gyventi.

Netrukus benamiu pasinaudojo žiaurūs paaugliai. „Nuaro“ darbuotojai nesunkiai nustatė, kas taip žiauriai kankino gyvūnus – tai du paaugliai. Vienas iš jų 17 metų, kitas – kiek jaunesnis.

„Jei taip elgiamasi su šunimi, tai ką tas vaikinas ateityje darys su savo žmona?“ – stebėjosi „Nuaro“ pareigūnai. Šiuo metu šunelio Beno sveikata nėra gera ir specialistai nedrįsta prognozuoti, ar keturkojis ištvers patirtas traumas.

Filmuotoje medžiagoje aiškiai matosi, kaip nepilnamečiai daužo kumščiu šuniui į galvą, bei į šnerves pila klijus. Anonimas, pranešęs apie nusikaltimą, teigia pažįstantis žiaurius vaikinus kankinusius šunį.

Nors nuo žmogaus rankos Benas ne kartą patyrė smurtą – jis ir toliau patikliai glaudžiasi prie žmonių bei laižo rankas. Tas labiausiai stebina „Nuaro“ darbuotojus.

Antradienį Kauno miesto Santakos policijos komisariatas gavo „Nuaro“ pranešimą apie šį įvykį, pranešė Kauno apskrities policija.

Remdamiesi gauta vaizdo medžiaga, Šilainių nuovados pareigūnai operatyviai nustatė incidente dalyvavusius tris nepilnamečius asmenis. Pradedamas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

 

Video reportažas - tv.delfi.lt/video/Tfnvkziu/

Taip pat skaitykite kriminalai.atn.lt/straipsnis/42122/nuolat-kankinamas-suo-liko-geras-zmonems-atnaujinta

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu