Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kaunietė badu marino du savo šunis

2011 rugpjūčio 22 d., Pirmadienis, 16:51

Ketvirtadienį gyvūnų priežiūros centro „Nuaras“ darbuotojai sulaukė pagalbos šauksmo iš Aleksoto seniūnijos. Darbuotojai prašė nuvykti į Marvelės gatvę ir paimti čia gyvenančios kaunietės badu marinamus šunis.

„Nuvykę nurodytu adresu Gyvūnų globėjų asociacijos ir „Nuaro“ darbuotojai pamatė klaikų vaizdą: du šunys (kalė ir patinas), pririšti prie būdų, buvo tiek nusilpę iš bado, kad sunkiai laikėsi ant kojų“, – pasakojo Gyvūnų globėjų asociacijos narė Džiuginta Vaitkevičienė.

Netrukus rasta ir gyvūnų šeimininkė – L.M. Moteris buvo visiškai girta, pasak kaimynų, gyvenanti asocialiai. Vienas iš jos kieme rastų gyvūnų – kalė Bagyra – 2006-aisias buvo užregistruota ir paženklinta. Kitas šuo, maždaug 2 metų patinas, nei ženklintas, nei registruotas.

Apie situaciją Gyvūnų globėjų asociacija pranešė Centro policijos komisariato, Aleksoto nuovados pareigūnams. Jie prašomi konfiskuoti šunis, jų šeimininkei dėl žiauraus elgesio su gyvūnais bei Kauno miesto gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimų pritaikyti baudžiamojo ir administracinio poveikio priemones.

Iš nelaimės vietos gyvūnai išvežti į „Nuarą“. Po veterinarų apžiūros jiems statomos lašelinės, duodamas maistingas ėdalas. Tačiau atsigauti greičiausiai pavyks tik po kurio laiko, nes abu šunys išsekę.

„Niekada nemačiau tokių alkanų gyvūnų. Atrodo, visą dubenėlį prarytų, jei galėtų“, – sakė Gyvūnų globėjų asociacijos narė. Viliamasi, kad įsikišus policijai, šunys nebebus grąžinti ankstesnei šeimininkei, bet galės surasti naujus, saugesnius namus.

Publikuota www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/kauniete-badu-marino-du-savo-sunis-172-89293

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu