Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kur dėti gyvūną, jei turime išvykti ilgesniam laikui..Gyvūnų viešbutis

2011 rugpjūčio 23 d., Antradienis, 16:26

2010 metais gruodžio mėnesio 1 d. duris atvėrė naujas ir vienintelis Baltijos šalyse „Baltijos kinologijos centro“ šunų, kačių ir kitų smulkių gyvūnų augintinių viešbutis. Artimiausias toks yra tik Olandijoje, tad tikrai turėtumėme džiaugtis, kad išvykę atostogauti ar verslo reikalais, turime kur palikti savo mylimą augintinį. Palikti ne bet kur, o tikrų profesionalų rankose.

Gyvūnų viešbutis yra įsikūręs patogioje vietoje šalia Kauno, Ringaudų miestelyje. Tai rami, graži vieta, kur visada patogu privažiuoti. Jeigu to padaryti negalėsite, gyvūno transportavimu pasirūpinsime mes.

Gyvūną galite palikti ne tik ilgesniam laikui, bet ir kelioms valandoms. Tam veikia dienos stacionaras, kur trumpam galite palikti savo augintinį ir ramiai tvarkyti savo reikalus. Gyvūnų viešbutis užtikrina maksimalią paslaugų kokybę ir komfortą jūsų gyvūnui. Jis atitinka visus gyvūnų gerovės, higienos bei sanitarijos reikalavimus ir turi LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos patvirtinimą. Profesionalų aptarnavimą garantuoja darbuotojai, kurie yra puikūs savo srities specialistai. Čia dirba profesionalūs kinologai-instruktoriai, kurie stažavosi Olandijoje, Čekijoje, profesionalūs felinologai, veterinarijos specialistai.

Gyvūnų viešbutyje Jūsų augintinį apgyvendinsime komfortabiliomis sąlygomis. Jam bus suteiktas atskiras, erdvus, ergonomiškas lauko, lauko-vidaus, vidaus su šildomomis grindimis voljeras, profesionalus pašaras (olandiškas šunų pašaras „Champ“ ir kt.) bei jo priedai. Taip pat garantuojame visapusišką veterinarinę priežiūrą ir kontrolę bei higienos ir sanitarijos reikalavimus užtikrinančią kontrolę.

Jums pageidaujant, Jūsų augintiniui suteiksime ir specialias paslaugas: apgyvendinsime jūsų augintinį VIP patalpose (interjerą įrengsime pagal jūsų ir jūsų augintinio poreikius), suteiksime jūsų šuniui kitų šuniukų draugiją, paskirsime gyvūnų prižiūrėtoją - specialistą intensyviai šuns priežiūrai ir užimtumui, sudarysime mitybos racioną esant medžiagų apykaitos ar svorio problemoms, užsiimsime jūsų augintinio dresūra pagal individualią ar specializuotą programą.

Teikiame ir kitas papildomas paslaugas: gyvūnų maudymą, šukavimą, visas veterinarines paslaugas, specialistų konsultacijas šunų auginimo, priežiūros, šėrimo ir kitais rūpimais klausimais, šunų etologo konsultacijas.

Gyvūnų globėjų asociacija maloniai kviečia pasinaudoti „Baltijos kinologijso centro“ gyvūnų viešbučio paslaugomis.

Kainas ir išsamesnę informaciją rasite internetiniame tinklapyje www.animal.lt arba paskambinę telefonu 837 322333, mob. 8 686 44828.Viešbučio adresas: Ievų takas 10, Ringaudai, Kauno raj.(Sukti iš Obelynės g.).Mūsų draugai ir partneriai: VšĮ "Gyvūnų registravimo centras", "Gyvūnų globėjų asociacija", Lietuvos felinologų draugija "Bubastė", gyvūnų ėdalas "Champ".

Publikuota webcache.googleusercontent.com/search

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu