Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Medyje įstrigęs katinas ant žemės viliotas ir maistu, ir valerijonu, tačiau galiausiai nulipo pats

2011 rugpjūčio 22 d., Pirmadienis, 16:36

Penkias dienas Kaune, Istorinės LR prezidentūros pašonėje augančiame medyje praleidęs kačiukas ant kojų sukėlė ne tik Gyvūnų globėjų asociacijos narius, bet ir ugniagesius. Kniaukiantį katiną kas rytą girdėję vietos gyventojai piktinosi, kad gelbėtojai nieko nesiima. Pastarieji aiškino, jog meškos paslaugą daro patys žmonės, dėl kurių kišimosi gyvūnas išsigąsta ir toliau lieka medyje. Iškrapštyti iš medžio katiną pavyko tik penktadienį, kai į medį pasiryžo lipti ugniagesiai gelbėtojai.

Apie tai, kad medyje įstrigęs katinas, 15min.lt savaitės viduryje pranešė skaitytojas. „Prie prezidentūros medyje nuo sekmadienio įlipęs ir išlipti negali kačiukas. Kniaukia gailiai jau ketvirta ar penkta diena. Gyventojai skambino į „Nuarą“, gaisrininkams, Gyvūnų globos tarnybai ir t.t. Visi žada, kad gal kada ir atvažiuos išgelbėti gyvūną, tačiau neįvykdyti jokie gelbėjimo veiksmai. Gyventojai ir šiaip geros valios žmonės negali pagelbėti kačiukui, kadangi medis labai aukštas ir įlipti be specialios įrangos neįmanoma“, – piktinosi laišką į redakciją atsiuntęs kaunietis Laurynas.

Plačiau skaitykite www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/gelbejimo-operacija-kaune-medyje-istriges-katinas-ant-zemes-viliotas-ir-maistu-ir-valerijonu-172-146286

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu