Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Mirtini šūviai: gandro išgelbėti nepavyko

2011 rugpjūčio 23 d., Antradienis, 17:03

Pirmadienio rytą "Ūkininko patarėjo" vyriausiasis redaktorius Vytenis Neverdauskas pradėjo taikliu šūviu į gandrų jauniklį. Taip tikina jo kaimynai. V.Neverdauskas jam mestus kaltinimus vadina nesąmone.

Kruvinos paukščio plunksnos

"Jis ne vieną kartą grasino, kad juos nušaus", – susijaudinimo neslėpė Romainių gatvėje šalia V.Neverdausko gyvenantis Henrikas Valionis. Šūviai nuaidėjo apie 8 val. Kaimynai pasakojo matę, kaip "Ūkininko patarėjo" redaktorius nusitaikė ir šovė į ant jo namo stogo įsitaisiusius gandrus.

Vieno šūvio nepakako. "Jis nubėgo antrą kartą užtaisyti šautuvo, o ta moteris, kuri čia apsigyveno po jo antrosios žmonos išėjimo, mėgino baidyti gandrus. Jis grįžo ir šovė dar kartą", – įvykių seką dėstė kaimynas. Šaudymą matė ir H.Valionio žmona. Pasak kaimynų, po antro šūvio V.Neverdauskas kažką nuplovė nuo grindinio, sėdo su moterimi į mašiną ir nuvažiavo.

Iš pradžių pensininkai nusiramino, nes gandras nuskrido ir nutūpė pievoje. Tačiau toliau niekur neskrido. Ne vienus metus į gandralizdį grįžtančių gandrų laukiantys žmonės vis stebėjo jauniklį. Vienas iš suaugusių gandrų nusklendė šalia nutūpusio pievoje jauniklio, jis žengė kelis žingsnius ir sukniubo.

"Gandras ėmė žingsniuoti aplink sukniubusį jauniklį. Tada ir pagalvojome, kad kažkas negerai", – pasakojo H.Valionis. Priėjęs arčiau vyras pamatė kruvinas gandro plunksnas.

Straipsnio tęsinį skaitykite webcache.googleusercontent.com/search

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu