Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Pakaunėje vyriškis nušovė šunį palaikęs jį lape, vienas keturkojis išmestas iš 5 aukšto

2011 rugpjūčio 22 d., Pirmadienis, 16:15

„Pasitaikydavo pavienių žiauraus elgesio su gyvūnais atvejų, bet tokio protrūkio koks fiksuojamas pastaruoju metu dar nebuvo“, - teigia specialistai. Trečiadienį į Kauno gyvūnų globos namus pateko dar trys šunys. Deja, dviems iš jų veterinarai jau niekuo negalėjo padėti – vienas šunelis išmestas iš 5 aukšto neišgyveno, o kitas keturkojis tapo medžiotojo auka.

Mažutis, vos pusantro mėnesio šunelis trečiadienį buvo išmestas pro vieno iš Partizanų gatvės daugiabučio 5-to aukšto langą. Kaip teigė Gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ darbuotojai, šunelį pro langą išmetė jo šeimininkės sugyventinis. Vėliau vyriškis išėjo į lauką, surado keturkojį bei jį išmetė į konteinerį. Vėliau „Nuaro“ darbuotojams teko kapstytis po šiukšles ir ieškoti šunelio kūno.

Dar vienas tragiškas įvykis užfiksuotas antradienio popietę, Alšėnuose. Viena šeima su dviem šunimis išsiruošė į mišką švęsti gimtadienio bei pajodinėti. Šunys bėgiojo netoliese, kaip sako jų šeimininkė, 150 metrų spinduliu. Tačiau šventę netrukus nutraukė pasigirdę šūviai – laikos ir kolių mišrūnė kalė Hara buvo nušauta. Kito šuns, bokserių veislės mišrūno kūne rastos net 4 šautinės žaizdos. Kol kas neaišku, ar keturkojis išgyvens.

Video reportažas - tv.delfi.lt/video/6PTIlJGV/

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu