Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Socialiniai darbuotojai buto gyventojus iškraustė, o šuo liko gatvėje

2011 rugpjūčio 26 d., Penktadienis, 12:05

Trečiadienį (kovo 2 d.) Erika Č. (tarnybai pavardė žinoma), kartu su savo vaiku gyvenusi išnuomotame bute Gimbutienės g. 4, socialinių darbuotojų buvo iškeldinta iš buto. Moteris laikė šunį, kurio iškeldinimo metu su savimi nepasiėmė. Socialiniai darbuotojai apie likusį gyvūną, deja, nepranešė ir šuo liko gatvėje be priežiūros.

Ketvirtadienį, kovo 3 d., į gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą „Nuaras“ paskambino iš LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ir pranešė apie klaidžiojantį šunį. Keista, kad to nepadarė pats Kauno miesto savivaldybės socialinis skyrius. Kodėl nuspręsta eiti aplinkiniais keliais, neaišku. Juk būtų daug paprasčiau ir greičiau patiems susisiekti su čia pat esančia gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“.

Teisėta buto šeimininkė Kristina Ž. (pavardė tarnybai žinoma) sakė, kad šunį pašėrė, bet liesti bijojo, nes gyvūno nugara nuplikusi ir jis gali sirgti kokia nors užkrečiama liga.

Dabar Gimbutienės g. 4-o namo laiptinėje sugauta mišrūnė Mona yra „Nuaro“ globoje. Kalytė yra baikštoka, gali būti, jog buvo skriaudžiama. Akivaizdu ir tai, kad gyvūnas nebuvo tinkamai prižiūrimas, nes bute, kuriame gyveno Erika Č., mėtėsi šuns išmatos, o tai reiškia, kad augintinės ji nė neišvesdavo į lauką arba tai darydavo labai retai. Gyvenamojoje patalpoje buvo labai netvarkinga, nešvaru, gyventa antisanitarinėmis sąlygomis. Be to, kalytė tikrai yra ligota. Nugara nuplikusi, odą gyvūnas nusidraskęs iki kraujo.

Apžiūrėjus gyvūną paaiškėjo, kad jam dermatitas. Šuo yra gydomas. Tikimasi surasti jam naujus šeimininkus, kurie galėtų skirti pakankamai jam dėmesio ir tinkamai prižiūrėti.

Šioje situacijoje blogiausia, kad niekas šuns šeimininkės iškraustymo dieną nepranešė apie be priežiūros liekantį gyvūną. Juk buvo neaišku, kuo serga šuo, tad neatsakingas poelgis galėjo lemti kitų gyvūnų ar žmonių užkrėtimą. Be to, nors ir yra nepikta, išsigandusi kalytė galėjo kam nors įkasti, sužeisti vaikus.

Publikuota pilietis.delfi.lt/voxpopuli/socialiniai-darbuotojai-buto-gyventojus-iskrauste-o-suo-liko-gatveje.d

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu