Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Šuo – šulinyje, katinas – sienos plyšyje

2011 rugpjūčio 22 d., Pirmadienis, 16:48

Naktis iš trečiadienio į ketvirtadienį buvo nerami Kaune budėjusiems gyvūnų gelbėtojams. 23.30 val. buvo gautas iškvietimas atvykti į Marvelės gatvę. Čia gyvenantis vyras aptiko, kad laukuose į šulinį įkritęs šuo. Žmogus pats vienas nesiryžo leistis į šulinį, mat bijojo, kad ir pats gali likti laukuose šulinyje, nesulaukdamas pagalbos.

Nuvykusi į įvykio vietą Gyvūnų globėjų asociacijos vyriausioji specialistė Lolita Grėblikienė iš tiesų rado į maždaug 7 metrų gylio šulinį įkritusį šunelį. Nusileidusi į šulinį gelbėtoja iškėlė taksų veislės mišrūną. Jo būklė labai sunki: gyvūnas išsekęs, panašu, kad jis šulinyje nepastebėtas išbuvo mažiausiai apie savaitę.

Pasak asociacijos narių, išgelbėtas šuo neženklintas, tad rasti jo šeimininkus labai sunku.

„Prašome atsiliepti kauniečius, kuriems maždaug prieš savaitę dingo juodas taksų veislės mišrūniukas. Jums reikėtų kreiptis į gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą „Nuaras“, Šv.Gertrūdos g. 46, Kaune. Čia gyvūnui buvo suteikta pirmoji medicininė pagalba, jam toliau lašinamos maitinamosios lašinės ir skirta dietinė mityba“, – sakė Gyvūnų globėjų asociacijos nariai.

Šis šuo – ne vienintelis, kuriam praėjusią parą gyvūnų gelbėtojams teko padėti. Tą pačią naktį sunerimę žmonės kvietė gyvūnų gelbėtojus į A.Kačanausko gatvę. Tarp šios gatvės 6 ir 8 namų garažų į sienos plyšį buvo įstrigęs katinas. Kaimynai savo pastangomis mėgino išlaisvinti gyvūną, bet nepavyko. Atvykusiai L.Grėblikienei katiną pavyko išgelbėti per 5 minutes: pakako jam ant kailio užpilti aliejaus ir gyvūnas išslydo iš plyšio bei nukūrė neatsigręždamas.

Publikuota www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/suo-sulinyje-katinas-sienos-plysyje-172-91446

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu