Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

100-oji, jubiliejinė, kačių parodaDalintis Facebook'e

2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 18:53100-oji, jubiliejinė, kačių paroda

Pirmąjį žiemos savaitgalį, gruodžio 5–6 dienomis, Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (2-ojoje salėje, Laisvės pr. 5), vyks tarptautinė kačių paroda. Dar tiksliau – dvi kačių parodos, mat kas dieną kates vertins vis kiti teisėjai.


Parodos rengėjas – seniausia, nuo 1993 metų kačių parodas organizuojanti ir kačių mylėtojus bei veisėjus vienijanti, giliausias tradicijas turinti Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“. Organizatorių parengta programa neleis nuobodžiauti. Renginio svečių lauks ypatingos pramogos, privers kiekvieną aikčioti iš nuostabos. „Kačiukų šou“ – šeštadienį ir „Britų kačių šou“ – sekmadienį. Programos pradžia abi dienas – 10.00 val., paroda vyks iki 17.00 val.


Atvykusieji turės galimybę pamatyti įvairiausių veislių kačių iš visos Europos. Nė vienas nepraeis nesužavėtas pro retas Lietuvoje Egipto mau, skudurines lėles, nepakartojamų akių Birmos šventąsias, dėmėtąsias Bengalijos, nuostabiąsias Burmos ir burmilos veislės kates. Pakerės savo dydžiu gausus Meino meškėnų, Britanijos trumpaplaukių būrys, garbanotieji Kornvalio ir Devonšyro reksai, voverės kailio, cinamoninės ir kitokių spalvų Abisinijos katės, trumpasnukės egzotės ir persės, bekailės sfinksės, ilgaplaukės kurilų trumpauodegės ir Norvegijos miškinės, žaliaakės Rusijos melsvosios. Lygiai taip pat dėl titulų su kilmingosiomis varžysis naminės trumpaplaukės ir ilgaplaukės katės.


Renginyje bus garantuotas sąžiningas teisėjavimas. Teisėjaus FIF‘e teisėjai Fabrice Calmes ir Louis Coste iš Prancūzijos, Aase Nissen iš Danijos ir Alfred Wittich Soojarit iš Šveicarijos. Teisėjams padės gausus stiuardų būrys.


Kviečiame į parodą atvykti visus norinčiuosius išvysti murkles, o tuo labiau, kad šiais metais tai ypatinga paroda – 100-oji, jubiliejinė, kurioje žiūrovų lauks daug netikėtumų.


Parodos organizatorių svarbiausias tikslas – ne tik pažintinis, bet ir šviečiamojo pobūdžio. Kiekvienas parodos lankytojas gali teirautis parodoje dalyvaujančių kačių augintojų ir veisėjų, kaip reikia rūpintis gyvūnų sveikata, kaip parodose atskleisti jų grožį ir visko, kas susiję su katėmis.


Patariame parodai skirti daugiau laiko, apžiūrėti salę kelis kartus, nes ne visos katės gali būti narveliuose (kelis kartus jos būna nunešamos į ekspertizes pas teisėjus).
Šis žiemos savaitgalis tikrai virs artėjančių Kalėdų stebuklu visiems parodos dalyviams ir lankytojams.

 

Įsigyti bilietus galima prekybos kasose.
Šeimos bilietas – 8 Eur, suaugusiajam – 4 Eur, vaikams ir senjorams – 2 Eur.


Daugiau informacijos:
Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“
Tel. +370 698 02 999
El. paštas: info@bubaste.lt.


Parengė Justina Liutkutė

 

 

 

 

augintinis.lrytas.lt/pamatyk/parodu-rumuose-vilniuje-zmones-linksmino-pusantro-simto-kaciu.htm

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu