Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

21 kastruotas gyvūnas - dėkojame VšĮ "Lesei"Dalintis Facebook'e

2011 rugpjūčio 18 d., Ketvirtadienis, 16:0421 kastruotas gyvūnas - dėkojame VšĮ "Lesei"

Nuo rugpjūčio 3 d. Vilniaus mieste Austrijos gyvūnų apsaugos fondas „Vier Proften“ („Keturios pėdutės“) ir Rumunijos vet. gydytojų komanda pradėjo projektą, kurio metu kastruojami beglobiai gyvūnai ir taip siekiama kontroliuoti jų gimstatumą.
Projektas jau įsibėgėjo ir tęsis visą rugpjūčio mėnesį. Šioje gražioje akcijoje dalyvauja savanoriškos Vilniaus miesto gyvūnų globos organizacijos – VšĮ „Lesė“, VšĮ „SOS gyvūnai“, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius ir Vilniaus benamių gyvūnų sanitarinė tarnyba UAB „Grinda“. Esame labai dėkingi VšĮ „Lesei“, kad jie pasiūlė ir mums - Gyvūnų globėjų asociacijai bei "Nuarui" tapti projekto dalimi - rezultatas - 21 iškastruotas gyvūnas.
Esame sužavėti Rumunijos vet. gydytojų darbu - jie dirba profesionaliai ir greitai. Dėkojame ir jiems - jų atsidavimas savo profesijai, meilė gyvūnams ir profesionalumas reikšmingai prisidėjo prie gyvūnų gerovės užtikrinimo Lietuvoje. Per dieną atliekama virš 50 operacijų, tad per mėnesį susidaro iš tiesų įspūdingas iškastruotų gyvūnų skaičius.
Projekto reikšmė labai didelė, nes beglobių gyvūnų kastravimas prisideda prie jų populiacijos augimo kontrolės. Kuo daugiau iškastruotų gyvūnų, tuo mažiau niekam nereikalingų jauniklių, pasmerktų gyventi gatvėse arba prieglaudose. Beglobių gyvūnų kastracija užtikrina ne tik gimstamumo kontrolę, bet ir sumažina įvairių ligų riziką - juk jaunikliai, gyvenantys gatvėse, dažnai yra ligoti ir platina įvairias infekcijas.
Gyvūnų globėjų asociacija ir "Nuaras" dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šio reikšmingo ir kilnaus projekto bei linki sėkmės tęsiant gerus darbus ateityje. Itin dėkingi esame „Lesei“, nes tik jų dėka ir mes galėjome sudalyvauti šiame projekte. Tikimės, kad ateityje panašios akcijos bus vykdomos ir Kaune.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu