Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Akcija „Įsigyk draugą ir visus metus šerk jį nemokamai"Dalintis Facebook'e

2011 gegužės 13 d., Penktadienis, 19:01

KG GROUP_1.jpgPagrindinis Bike show millenium organizatorius Julius Urbaitis kartu su AB „Kauno grūdais“ ir Gyvūnų globėjų asociacija (GGA) inicijuoja kilnią akciją, kurios metu bus remiami prieglaudos globotiniai.
Akciją planuojama vykdyti visus metus. Jos metu AB „Kauno grūdai“ ketina išdalinti dvi tonas pašaro gyvūnams, paimtiems iš prieglaudos. J. Urbaitis kartu su savo baikeriais yra pagrindinis šios akcijos sumanytojas. Jis visada pasisako prieš smurtą prieš gyvūnus ir stengiasi prisidėti prie jų gerbūvio. Tiek pats Julius Urbaitis, tiek GGA prezidentas Vytautas Gustaitis ir AB „Kauno grūdų“ atsovė Indrė Gedminaitė įsitikinę, kad ši akcija pastūmės žmones intensyviau imti gyvūnus iš prieglaudos, o ne pirkti. Juk prieglaudų gyvūnai niekuo neprastesni už veislinius, brangius. Jų širdis gal net platesnė – gyvūnas, paimtas iš prieglaudos, bus dėkingas visą gyvenimą ir visada liks ištikimas naujajam šeimininkui. O pasirinkti tikrai yra iš ko - vien tik „Nuaro“ prieglaudose, kurios yra Kaune, Klaipėdoje ir Alytuje, glaudžiasi virš 300 šunų, laukiančių tikrų namų. O kur dar katės – jų yra apie pusantro šimto.
Kviečiame Jus prisidėti prie gerų darbų ir suteikti tikrus jaukius namus nors vienam gyvūnų prieglaudos gyventojui. Šiuo metu tai padaryti dar lengviau nei įprastai – Jums tereikia išsirinkti keturkojį draugą, pasiimti nemokamo pašaro ir džiaugtis buvimu kartu!
Nuo šiol gyvūną galės priglausti net ir tie, kurie iki šiol neturėjo pakankamai lėšų jam išmaitinti. Kviečiame Jus atvykti į „Nuaro“ gyvūnų prieglaudą ir surasti savo ištikimiausią draugą!

Akcijos taisyklės:
1. Iš Gyvūnų globėjų asociacijos prieglaudos iki birželio 4d.  pasiimate beglobį gyvūną (Iš Užliedžių arba ir Šv. Gertrūdos g. 46 esančio ofiso);
2. Atvykstate į ofisą, esantį Šv. Gertrūdos g. 46 (jei gyvūną ėmėte iš Užliedžių) ir užregistruojate bei suženklinate naująjį augintinį. Ženklinimo mikroschema Kauno miesto gyventojams yra nemokama, o ne Kauno miesto gyventojams kainuoja 60 lt (ne iš prieglaudos imtiems gyvūnams ji kainuoja 100 lt).
3. Atvykę į Ringauduose esantį Baltijos kinologijos centrą (Obelynės g. 7) parodote gyvūno ženklinimo įrodymą (ženklinimo metu gautą dokumentą) ir gaunate  nemokamo pašaro.
 

Primename, kad nemokamas pašaras dalinamas tik iš mūsų prieglaudos paimtiems gyvūnams.


  kg.jpgbikeshow_2011_copy.jpg600.gif

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu