Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Amerikiečių Stafordšyro terjeras užpuolė šeimąDalintis Facebook'e

2011 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 15:28

Kauno rajone savaitgalį atsirado dar dvi pavojingų šunų veislėms priskiriamo amerikiečių Stafordšyro terjero aukos.
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Garliavoje įvyko šiurpi nelaimė. Amerikiečių Stafordšyro terjeras užpuolė ir sunkiai sužalojo sutuoktinius. Tiesa, šuo priklausė ne jiems, o jų sūnui. Pastarasis neturėjo leidimo laikyti tokios veislės šunį, nebuvo išklausęs ir privalomų kursų. Iki tol šeimą užpuolęs gyvūnas nerodė jokios agresijos, išpuolis buvo netikėtas. Moteris pasakojo, kad vyras puolė, kai ji bandė nuvyti jį nuo išrausto kaulo. Vyro būklė sunki - jis guli ligoninėje, moteris gydosi namuose.
Iki pat pirmadienio agresyvus augintinis buvo uždarytas viename iš kambarių - neatsirado nei vieno žmogaus, drįstančio užeiti į minėtą kambarį ir akis į akį susidurti su įsiutusiu šunimi. Pirmadienio popietę gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba LR Valtybinės maisto ir veterinarijos tarnybos kvietimu paėmė agresyvų, šeimą užpuolusį Stafordšyrą. Šuo dvi savaites bus karantinuojamas gyvūnų globos tarnyboje.
Šis atvejis jau nebe pirmas - kovinių bei pavojingų veislių šunys gana dažnai užpuola net savus šeimininkus. Todėl Gyvūnų globėjų asociacija nori paraginti atsakingiau rinktis augintinio veislę ir nepamiršti, kad kovinių ir pavojingų šunų veislių sąrašas sudarytas ne veltui.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu