Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Ateik į FIF’e BALTIC WINNER SHOW – Baltijos nugalėtojų kačių parodąDalintis Facebook'e

2023 gegužės 02 d., Antradienis, 14:24

Ateik į FIF’e BALTIC WINNER SHOW – Baltijos nugalėtojų kačių parodą
Į šią nugalėtojų parodą ( Winner show) atvyks net 184 katės iš 13 šalių, kurios jau laimėjusios ne vieną parodą, turinčios aukštus titulus.
Bus kačių kurios laimėjusios ir pasaulines parodas, o viena jų turi net 4 WW titulus (World Winner)- laimejo net keturioje Pasaulinėse parodose!!!
Bus kačių, kurių garbingų titulų eilutė penkis kart ilgesnė už jų vardą !!!!WW, SW, MW, BW, NSW, NW, SC/SP, JW, DVM, DSM, DSW - felinologai žino ką tai reiškia ir kokia šių raidelių didelė vertė bei kaip sunku tai pasiekti norint gauti nors vieną tokių titulų.
O ar galite isivaizduoti katę turinčią VISUS šiuos titulus‼️Titulai, ne kažkoks pasipuikavimas. Tai parodo gyvūno vertę, grožį, veislinę kokybę.
FIFe tikrai turi teisę didžiuotis gražiausiomis ir sveikomis katėmis!
Šios parodos koncepcija buvo patvirtinta FIFe Generalinės asamblėjos 2015 m, kai buvo patvirtintas pasiūlymas leisti kasmet organizuoti nugalėtojų parodą BALTIC WINNER vienoje iš trijų Baltijos šalių – Latvijoje, Lietuvoje ar Estijoje tomis pačiomis sąlygomis, kaip ir Skandinavijos Winner šou.
LFD Bubastei, vieninteliam FIF'e atstovui Lietuvoje, didelė garbė ir malonumas pakviesti felinologus iš viso pasaulio dalyvauti Baltic winner show ir pristayti savo tituluotas kates.
Pirmą kartą Lietuvoje Baltic Winner Show buvo surengtas 2017m birželio 10 -11 dienomis Klaipėdoje 2020 metais planuotas Baltic winner neįvyko dėl Covid pandemijos.
Tikimės, kad antrą kartą Lietuvoje ir pirmą kartą Kaune rengiamas tarptautinis renginys suteiks džiaugsmo kačių mylėtojams.

RENGINIO DATA: 2023 gegužės 6 -7
RENGINIO VIETA: Universiteto g. 10c Akademija, Kauno rajonas LT-53361Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos 3 pavilijonas. DAUGIAU INFORMACIJOS: www.balticwinner.lt

Žiūrovai kviečiami Šeštadienį ir Sekmadienį nuo 10:00 val       Bilietus bus galima nusipirkti parodos vietoje.   Bilieto kaina:   Suaugusiems- 6,00 Eurai   Vaikams nuo 5 iki 10 metų ir pensininkams- 3,00 Eurai Šeimos bilietas- 12,00 Eurų  Vaikams iki 5 metų įėjimas nemokamas         

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu