Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Atsakymas straipsnio „NUOMONĖ. Klaipėdoje gyvūnais rūpinamasi netinkamai“ autorei Dalintis Facebook'e

2011 birželio 15 d., Trečiadienis, 16:26

Birželio 1 d. „15min“ skiltyje „Įkrauk“ pasirodė straipsnis „NUOMONĖ. Klaipėdoje gyvūnais rūpinamasi netinkamai“ (http://ikrauk.15min.lt/aktualu/37463 ). Šio straipsnio autorė Aiva liko nepatenkinta UAB „Aumuros“ ir UAB „Nuaro“ veikla Klaipėdoje.
Parašyti straipsnį Aivą įkvėpė įvykis, kurį ji pati apibūdina taip: „Paskutinį tašką padėjo įvykis Klaipėdos raj. Kalotės kaime, 2011-05-29 d. 17-18 val. Viena šeima (kontaktai žinomi) važiavo iš Palangos ir užvažiavo į šią dviejų įstaigų bendrą teritoriją tam, kad apžiūrėtų gyvūnus ir priglaustų kokį nuskriaustą likimo keturkojį. Emocijos, kurios užpildė jų galvas, pamačius vaizdus vidiniame kieme, liejosi per kraštus: visų patalpų durys atdaros, kieme stovi mašina, o prirakintas grandine ant žemės guli jau spėjęs sustingti juodo su įrūdžiu, rotveilerio didumo, labai kūdo šunelio kūnas. Jo akys užpūliavę, iš nosies neseniai dar matosi bėgę skysčiai, šalia kūno pastatytas bliūdelis su koše. Šeima pripuolė prie gyvūno, bandė judinti ir tada suprato, kad jau neverta…“.
Kaip iliustraciją autorė įdėjo nuotrauką, kurioje yra minėta teritorija ir UAB „Nuaras“ automobilis. Taip, autorė teisi - tai tikrai yra mūsų įstaigos automobilis ir tai tikrai yra teritorija, priklausanti abiejoms įstaigoms. Visgi iliustruojanti nuotrauka yra sena, dabar teritorija atrodo visiškai kitaip. Taigi UAB „Nuaras“ automobilis tądien ten nestovėjo ir mūsų darbuotojai nematė to šiurpaus reginio. UAB „Nuaras“ nieko bendro su nugaišusiu gyvūnu neturi, jis nepriklausė šiai įstaigai, mes nieko apie jo buvimą nežinojome, todėl negalime atsakyti už UAB „Aumuros“ gyvūno netinkamą priežiūrą.
Džiaugiamės, kad straipsnio autorė Aiva nėra abejinga gyvūnų gerovės klausimui ir bando spręsti netinkamo elgesio atvejus. Mums belieka stebėtis, kad iki šiol niekas nepalietė šios skaudžios temos ir nesidomėjo UAB „Aumuros“ globojamų gyvūnų likimu. Apie jų veiklą puikiai byloja statistika - 2010 m. ši įstaiga padovanojo 0 % beglobių gyvūnų, o nugaišo/atlikta eutanazija net 1931 gyvūnui. Taigi tema iš tiesų verta dėmesio, tad straipsnio autorė yra šaunuolė, kad bent padėjo išjudinti opios problemos klausimą.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu