Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Baltijos kinologijos centrą aplankė Kačerginės vaikaiDalintis Facebook'e

2011 gegužės 13 d., Penktadienis, 11:54

DSCF4266.JPGGegužės 12 dieną Baltijos kinologijos centrą ir čia esantį gyvūnų viešbutį aplankė Kačerginės mokiniai. Dar visai mažyčiai vaikučiai, pradinukai, kartu su savo mokytojomis nusprendė susiorganizuoti gyvūnų pažinimo dieną. Prieš aplankydami gyvūnų viešbutį mokiniai dar buvo užsukę ir į „Kiką“. Tai buvo turiningos dienos įžanga.
Dienai įsibėgėjus, apie 12 val. mokiniai atvyko į Ringaudus, kur ir yra įsikūręs Baltijos kinologijos centras. Iš pradžių  jiems buvo surengta truma ekskursija, aprodytos patalpos. Vaikus ypač sudomino viešbučio gyventojai – šeimininkų laikinai palikti gyvūnėliai. Mokiniai ne tik jais pasigrožėjo, bet ir šiek tiek pabendravo.
Vėliau visi susirinko konferencijų salėje, kur Gyvūnų globėjų asociacijos (GGA) prezidentas Vytautas Gustaitis paskaitė įdomų pranešimą apie GGA veiklą, parodė informatyvų filmuką apie tai, ką veikia darbuotojai, kokius gyvūnus gelbsti ir globoja. Vaikai įdėmiai žiūrėjo ir nesidrovėjo patys pakomentuoti matytus vaizdus ar užduoti klausimų. Taigi atmosfera buvo išties šilta ir draugiška.
Paskui vaikams buvo papasakota apie savanoriavimą. Jie išgirdo, kas tai yra ir kodėl verta savanoriauti. Viena iš GGA savanorių papasakojo ir apie savo stulbinančią patirtį Naujoje Zelandijoje, kur taip pat savanoriavo gyvūnų prieglaudoje.
Galiausiai vaikai šiek tiek pasivaišino, pabendravo su darbuotojais, paklausinėjo jiems įdomių dalykų, DSCF4211.JPGpasiėmė skrajučių, kurias žadėjo padovanoti draugams ir šeimios nariams, kad ir jie žinotų, kas yra Gyvūnų globėjų asociacija.
Atsisveikinant vaikai nuoširdžiai padėkojo už turiningą laiką ir prižadėjo paūgėję vėl sugrįžti.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu