Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Baltutėlis žydraakisDalintis Facebook'e

2010 birželio 21 d., Pirmadienis, 15:53

Mano mama – gražuolė naminė katė. Ją, besilaukiančią manęs ir mano broliukų bei sesučių, šeimininkai išmetė iš namų. Mamytė prisiglaudė pas nepažįstamus žmones nuosavoje valdoje po lentomis. Gaudavo paėsti, bet į namus nebuvo įleista. Kai gimėme mes visi keturi, gerieji globėjai ir toliau rūpinosi mūsų mama. Tad ji neišseko, nenusilpo. O ir mes užaugome gražūs, sveiki rubuiliukai, sočios mamos pieną žįsdami.

Kai pamažu pradėjome padrąsindami vienas kitą išlįsti iš po lentų, mamos globėjams nepavyko mūsų pagauti. O jei nueidavome kur toliau, kaimynai ir kaimynų vaikai spardė mus kaip futbolo kamuolius. Todėl nepasitikime žmonėmis, bijome. Išsigandę, kad nežūtume, globėjai iškvietė gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ darbuotoją. Ji atvažiavo, bet šiaip ne taip prisikalbino tik mane vieną. O gal aš paprasčiausiai buvau nerangiausias ir matomiausias, nes esu visiškai baltutėlis ilgaplaukis ir žydraakis. Kol kalbino mane, kol krapštė iš tolimiausio kampo, mano mama katė kitus tris mano broliukus ir sesutes kažkur išnešė ir paslėpė – ji nesuprato, jog atvyko geri žmonės.

Dabar aš esu visada sotus, tačiau dar truputį prisibijau rankų. Bet kai paima į šiltus delnus, suprantu, kad žmonės geri. Priglauskite mane, priimkite į savo namus. Savo grožiu ir gerumu jus nustebinsiu ir džiuginsiu ilgus metus. Mano svajonė – kad ir mano broliukams ir sesutei pasisektų, kad jie neliktų laukinukai, kad būtų priglausti.

 

Jei patikau, atvažiuokite manęs pasiimti į Šv. Gertrūdos g. 46 Kaune. Lauksiu jūsų darbo dienomis nuo 8 valandos ryto iki 19 valandos vakaro. Galite paskambinti ir pasiteirauti apie mane telefonu (8 37) 322 333

 

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu