Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Dėkojame Akademijos Ugnės Karvelis gimnazistamsDalintis Facebook'e

2012 birželio 07 d., Ketvirtadienis, 15:46Dėkojame Akademijos Ugnės Karvelis gimnazistams

Norime tarti nuoširdų „Ačiū“ Akademijo Ugnės Karvelis gimnazijos mokiniams už paramą beglobiams gyvūnams. Pirmos-antros (devintos-dešimtos) klasės gimnazistai kartu su kuratorėmis Audrone Gaidiene (pirmokų kuratorė) ir Vita Javorskiene (antrokų kuratorė) suruošė gražią akciją, kurios metu mokiniai surinko daugiau kaip 600 lt paramą beglobiams gyvūnams.
Idėja prisidėti prie pagalbos gyvūnams mokiniams kilo po vizito „Nuaro“ gyvūnų globos namuose Užliedžiuose. Vaikus labai sujaudino beglobių istorijos ir jie panoro kaip nors prisidėti prie jų gelbėjimo.
Blandžio mėnesį gimnazistai kartu su kuratorėmis ėmėsi aktyvios veiklos. Pasiruošė aukų dėžutes, pasakojimą apie aplankytus gyvūnų globos namus,  apie problemas, su kuriomis susiduria beglobiai gyvūnai ir apie būdus, kaip galima jiems padėti. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokiniai du mėnesius vykdė švietėjišką veiklą – vaikščiojo po kitas klases, pasakojo apie beglobius gyvūnus, dalijosi prieglaudoje patirtais įspūdžiais ir kartu ragino prisidėti prie aukų gyvūnams.
Dar kartą apsilankę „Nuare“ ir atnešę surinktas aukas gimnazistai užsiminė, kad tokią akciją norėtų tęsti ir ateityje. Gyvūnų globėjai džiaugiasi ne tik gauta parama, bet ir tuo, jog jaunoji visuomenės dalis nėra abejinga gyvūnams ir aktyviai prisideda prie jų gerovės kūrimo.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu