Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Dėkojame parėmusiems Klaipėdos "Nuarą"Dalintis Facebook'e

2011 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 11:51

Gruodžio 6 d. UAB „Nuaras“ Klaipėdos filialui teko visuomenei pranešti liūdną žinią – dėl nepratęstos nuomos sutarties beglobiams gyvūnėliams teko skubiai kraustytis į naujas patalpas Klaipėdos rajone. Pastarosios, deja, nebuvo pritaikytos gyvūnams, tad jas reikėjo skubiai remontuoti. „Darbai vyksta, situacija jau kur kas geresnė, bet vis dar reikalinga visuomenė parama“ – dabartinę situaciją apibendrina „Nuaro“ gyvūnams padedančios įstaigos – Gyvūnų globėjų asociacijos – prezidentas Vytautas Gustaitis.
Pastaroji organizacija labai prisideda prie pagalbos. Gyvūnų globėjų asociacija ne tik perėmė kai kurių gyvūnų globą, bet ir padeda tvarkyti naująją teritoriją. Bendromis jėgomis naujoji teritorija, skirta beglobiams gyvūnams, jau išvalyta nuo šiukšlių, įrengti keturi vidaus voljerai. Pastaruosiusose apgyvendinti trumpaplaukiai gyvūnai, kurie negali gyventi lauke. Jie jaukiai žiemoja šildomose patalpose. Tiesa, keli šunys vis dar yra kieme, būdose, tačiau jų kailis ilgesnis, švelnus šaltukas jiems nebaisus. Žinoma, beglobiukai čia tik laikinai – jau ruošiami stacionarūs vidiniai voljerai. Statybinės medžiagos gabenamos iš senos teritorijos. Gyvūnų globėjų asociacija būtų labai dėkinga galintiems paaukoti nereikalingų statybinių medžiagų – tuomet darbas vyktų sparčiau.
Taip pat jau užsakyta ir 20 patogių lauko voljerų. Tikimasi, kad jų gamyba neužtruks.
Nors Klaipėdos „Nuaro“ beglobiukams ir patiems darbuotojams teko didelis išbandymas, jie nenuleido rankų ir toliau stengiasi padėti likimo nuskriaustiems keturkojams. Įrenginėjamoje teritorijoje glaudžiasi ir iš Kretingos patekusi Dobermano veislės patelė. Vargšelę visiškai nusilpusią valkataujančią šalia parduotuvės aptiko kretingiškiai policininkai. Pareigūnams pagailo vargšės kalaitės ir jie pasirūpino, kad ji atsidurtų „Nuaro“ globoje. Pastarosios įstaigos gyvūnų prižiūrėtoja Onutė Rudytė sako, kad dobermanės būklė baisi: „Ji tokia sulysusi, kad šonkaulius tiesiog galima skaičiuoti...O sveria vos apie 10 kg“. Šios veislės patelės turėtų sverti apie 30 kg. Dobermene atidžiai rūpinamasi ir tikimasi, kad ji atisgaus ir galės būti padovanota geriems žmonėms. Kaip kalaitė atsidūrė gatvėje, neaišku, tačiau matosi, kad ji valkatavo jau tikrai nebe pirmą dieną. „Nesavarbu, kad Klaipėdos „Nuarui“ dabar gana sunkūs laikai, tačiau atsisakyti padėti tokiems vargšams gyvūnėliams tiesiog neįmanoma,“-sakė „Nuaro“ atstovė. Kalaitė apgyvendinta šildomose patalpose, jai teikiamas visavertis maitinimas ir kita reikalinga pagalba. Vis dėlto, šiai beglobiukei reikia kiekvieno Jūsų pagalbos – padėti galite aukodami maistelį, maisto papildus, guoliukus ir kitus gyvūnams reikalingus daiktus. Juk gyvūnui svarbus ne tik maistas ir šiltas guolis, bet ir žmogiška šiluma bei meilė. Gyvūnų globėjų asociacija ragina visus suvienyti jėgas ir padėti beglobiukams pasijausti mylimais.
„Nuaras“ ir Gyvūnų globėjų asociacija itin dėkoja žmonėms, kurie nedvejojo ir jau skubiai prisidėjo prie paramos Klaipėdos beglobiams gyvūnams:

Emilijai Samalienei
Astai Aukštakalnienei
Genovaitei Bičkauskienei
Vaidotui Narušiui
Aidai Galkytei
Daliui Santockiui
Daliai Krištaponienei
Vilijai Lapkauskienei

Ričardui Žabaliūnui
Gintautui Andriuškai
Pauliui gronskui
Undinei Andriuškevičienei
Juditai Čepulytei
Aušrinei Packevičiūtei
Andriui Vedeikiui
Linai Kemtienei

Jelenai Imbrasienei
Aidui Boliui
Loretai Gudonavičienei

 

Šių geradarių dosnumas padės efektyviau spręsti beglobių gyvūnėlių problemas ir pagreitins jų jaukų įsikūrimą naujose patalpose. Džiaugiamės, kad atsirado žmonių, neabejingų keturkojams draugams – tiems, kas patys savimi pasirūpinti negali.
Pagalba vis dar reikalinga. Artėjant gražiausioms metų šventėms visi kartu pasirūpinkime, kad jos būtų jaukios ir šiltos visiems. Paremti gyvūnėlius galite ne tik pinigais, bet ir daiktais. Šiuo metu itin reikalingos įvairios statybinės medžiagos, būdos ar bent medžiagos, skirtos joms pagaminti. Labai padėtų ir įvairūs reikmenys patiems gyvūnams – guoliukai, pašaras, indeliai, kraikas katėms ir kt. Aukas galima gabenti tiesiai į teritoriją, esančią Kalnuvėnų kaime, arba, jei negalite patys atvežti paramos daiktų, skambinkite telf.: 865570065 ir aukos bus perimtos bei nugabentos beglobiams gyvūnams. Piniginę paramą galite pevesti į šią sąskaitą:
GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937
SWIFT code UKIO LT 2X
Gyvūnų globėjų asociacija linki visiems jaukių artėjančių švenčių ir ragina gėriu bei šiluma pasidalinti su tais, kuriems labiausiai jos reikia. Prisiminkite, kad gyvenimas vertinimas ne pagal nugyventų metų skaičių, o pagal padarytų gerų darbų kiekį.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu