Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Gelbėtojai – vokiečių aviganės lyžtelėjimasDalintis Facebook'e

2010 birželio 29 d., Antradienis, 14:10

Birželio 26-osios vėlus vakaras buvo neramus gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ darbuotojams. Buvo gautas iškvietimas atvykti į Kaune esantį Raudondvario plentą gelbėti į šulinį įkritusį stambų vokiečių aviganių veislės šunį. Nuvykusiai į nurodytą vietą gyvūnų gelbėtojai užduotis buvo ne iš lengvųjų – beveik tiek pat kiek ji pati sveriantį gyvūną reikėjo perjuosti virvėmis nusileidus į 6 metrų gylio šulinį ir ištraukti į paviršių. Didelių fizinių pastangų dėka vokiečių aviganis buvo iškeltas iš šulinio. Šunį gelbėti padėjo ir įvykio vietoje susirinkę gyventojai.

Įvykio vietoje laukę liudytojai papasakojo, kad tas šulinys buvo visiškai nepastebimas – iš viršaus uždengtas velėna (panašiai kaip senovėje darydavo gaudykles stambiesiems žvėrims), tad į nuošalią vietą atklydusi moteris per plauką pati vos jame neatsidūrė. Spėjama, kad gyvūnu taip norėta atsikratyti – jis paprasčiausiai įmestas ir paliktas likimo valiai. Šuo šulinyje prabuvęs netrumpą laiką, tad pirmiausia buvo svarbu atstatyti jo organizme skysčių trūkumą, o po to atlikti nuodugnesnę apžiūrą. Tai maždaug 8 metų sveika kalė. Nuskenavus skaitytuvu paaiškėjo, kad ji neženklinta integriniu grandynu, tad tikrieji šeimininkai vargu ar atsiras.

Gerai, kad ištrauktas šuo buvo neagresyvus, kad leido gelbėtojai prisiartinti, o vėliau, susidraugavus, gyvūnų globos namuose iš  dėkingumo pradėjo laižyti rankas.

Jei tai jūsų šuo, jei jis per neatsargumą įkrito į šulinį, kuo skubiau susisiekite su gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ telefonu 8 37 322 333 arba atvykite į Šv. Gertrūdos g. 46, Kaune.

 

Pasmerkta žūti?

Su gelbėtoja

 

 

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu