Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

"Geras darbas avansu"Dalintis Facebook'e

2011 kovo 28 d., Pirmadienis, 15:23

Penktadienį, kovo 25 d., gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą „Nuaras“ aplankė penkios mergaitės iš Vyturio katalikiškos mokyklos. Tam, kad būtų drąsiau, kartu atkeliavo ir jų mokytoja Rūta Bylienė. Čia jos atvyko ne tik pasižiūrėti gyvūnėlių ar pasidomėti tarnybos veikla – mergaitės atėjo vedamos kilnaus tikslo.
Mokinės dalyvauja etikos klasėms surengtame konkurse „Geras darbas avansu“ ir joms šovė mintis tą gerą darbą susieti su gyvūnėliais. Mergaitės žada surasti vienam iš pasirinktų „Nuaro“ gyvūnų namus ir apie tai sukurti filmuką. Pirmieji kadrai jau yra – penktadieninio vizito metu mokinės iš darbuotojų paėmė trumpą interviu, paklausinėjo joms įdomių dalykų. Vėliau veiksmas persikėlė jau į pačią prieglaudėlę, kur buvo susipažinta su čia gyvenančiais gyvūnėliais, išklausyta įdomesnių jų likimo istorijų. Mer

DSCF2968.JPG

gaitės susipažino ir su savo filmuko herojumi – katinu, kuriam ir ketina surasti namus. Pirmasis jų susitikimas buvo sėkmingas – juo džiaugėsi abi pusės. Tad tikimės, kad ir tolesnė istorija klostysis sėkmingai.
Žadama, kad geras darbas nesibaigs vien filmuko sukūrimu ir namų suradimu vienam gyvūnėliui. Mergaitės užsidegusios padėti ir kitiems – jos sakė, kad ketina apšviesti kuo daugiau mokyklos mokinių ir mokytojų, paskatinti juos prisidėti prie pagalbos gyvūnams. Tai jos bandys įvykdyti ne tik pristatydamos konkursinį filmuką, bet ir dalindamos skrajutes bei lankstinukus su informacija apie tai, kaip galima padėti beglobiams. Taip pat jos skatins žmones gyvūnams pervesti savo 2 % pajamų mokesčio.
Džiaugiamės mokinių susidomėjimu ir noru padėti ir nuoširdžiai linkime jų projektui sėkmės!

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu