Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

„Geras darbas avansu“ įsibėgėjoDalintis Facebook'e

2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 14:25

Kovo pabaigoje rašėmė apie penkias Vyturio katalikiškosios mokyklos mergaites ir jų mokytoja Rūtą Bylienę, kurios aplankė gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą „Nuaras“. Tuomet jos pradėjo projektą, kurio metu žadama užsiimti visuomenės informavimu apie tai, kaip galima padėti beglobiams gyvūnams ir net surasti namus kai kuriems iš jų. (Daugiau apie projektą galite pasiskaityti čia : http://animal.lt/lt/naujienos/geras-darbas-avansu.)
Džiugu, kad mokinės neprarado noro daryti gerus darbus ir toliau sengiasi padėti beglobiukams. Vakar jos dar kartą aplankė „Nuarą“ ir šįkart ne tik domėjosi tarn

DSCF3544.JPG

ybos darbu, bet ir pačios ėmėsi veiklos – mokinės kartu su mokytoja paragavo savanorių duonos. Jos tvarkė narvelius, šėrė ir girdė gyvūnėlius – negailėjo dėmesio nė vienam.
Taip pat jos papasakojo, kad projektas neliko nepastebėtas – labai daug mokinių ir net jų tėveliai susidomėjo, kaip galėtų prisidėti prie gyvūnų gerovės. Dvejoms šeštoms klasėms mergaitės padalino lakstinukus, apie savanoriavimą, gyvūnų paramą ir kitą pagalbą beglobiams. Vaikai užsidegė noru padėti – kas panoro savanoriauti, kas paremti gyvūnėlius daiktais ar pinigais, o kas net pasiimti kurį nors beglobį. Žinoma, visa tai privalu aptarti ir su tėvais. Džiugu, kad ir jie nelieka abejingi.
Po šv. Velykų atostogų Vyturio katalikiškosios mokyklos mokiniai ruošiasi aplankyti ir Užliedžių prieglaudą. Tai ketina padaryti jau nebe penkios mokinės, o net dvi klasės. Vaikai ketina gyvūnėliams nuvežti pačių reikalingiausių daiktų ir apdovanoti juos nuoširdžiu dėmesiu. „Nuaro“ direktorė Jurgita Gustaitienė netgi pažadėjo vaikams, kad jie galės aplankyti ir Baltijos kinologijos centrą ir ten esantį gyvūnų viešbutį, kur veterinaras praves paskaitą apie gyvūnų priežiūrą, jų ligas, papasakos apie tai, kaip apdėti gyvūnui, kai jis serga, kaip atpažinti užkrečiamas ligas ir saugotis nuo jų, kad neužsikrėstų ir pan.DSCF3523.JPG
Tiek mokinės, tiek jų mokytoja nepraranda entuziazmo ir žada tęsti projektą bent iki metų pabaigos. Linkime joms sėkmės!

DSCF3502.JPG

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu