Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Gyvūnų globėjai gelbsti ir žmonėmsDalintis Facebook'e

2012 birželio 20 d., Trečiadienis, 15:39

Vakar gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ sulaukė Žaliakalnio policijos skambučio – pareigūnai prašė pagalbos atitraukiant šunį nuo savininko. Pasirodo, susiklostė gana absurdiška ir pavojinga situacija.
Basanavičiaus al. pastebėtas suklupęs vyras, šalia jo – šuo. Kažkas iš praeivių iškvietė greitąją pagalbą, medikai netruko atvykti, tačiau paaiškėjo, kad pagalbos žmogui taip greit suteikti nepavyks. Šalia esantis augintinis – bokserių veislės šuo – nė neketino trauktis nuo nelaimės ištikto šeimininko. Tiek medikai, tiek pareigūnai nedrįso artintis – gyvūnas didelis, nežinia – puls, nepuls...
Laimei, pareigūnams kilo idėja susisiekti su gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ . Pastaroji suskubo padėti – į įvykio vietą nuvažiavę specialistai patraukė šunį (pasirodė, kad jis visai draugiškas) ir jo savininkui buvo suteikta reikalinga pagalba – vyras nugabentas į ligoninę.
Gerai, kad šuo buvo ženklintas ir registruotas – pagal identifikacijos numerį pavyko nustatyti ir šeimininko duomenis – jie buvo reikalingi ir medikams – vyras, kuriam sušlubavo sveikata, su savimi neturėjo jokių dokumentų, tad nustatyti jo tapatybę būtų buvę sunku.
Šuo atiduotas šeimininkams – nelaimės ištikto vyro sūnui. Ši istorija tik dar kartą patvirtina, kaip naudinga susiženklinti savo augintinį – tai gali padėti ne tik gyvūnui, bet ir jo savininkui.


 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu