Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Gyvūnų globėjų asociacija į Smiltynę pervežė briedęDalintis Facebook'e

2011 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 13:18Gyvūnų globėjų asociacija į Smiltynę pervežė briedę

Vakar Gyvūnų globėjų asociacijai teko gelbėti jauną briedžiukę. Jos globėjų prašymu asociacijos nariai gyvūną pervežė iš Šalčininkų rajono į Smiltynę. Pervežimo operacija truko apie aštuonias valandas, tačiau pavyko sėkmingai.
Šešerių mėnesių amžiaus briedžiukė Meilė būdama dar visai maža, vos pastovėdama ant kojų, atklydo į Šalčininkų rajone esančią sodybą. Sodybos šeimininkams pagailo bejėgio gyvūno, tad jie nusprendė juo pasirūpinti. Briedžiukės motina greičiausiai buvo sumedžiota, tad mažylė savarankiškai nebūtų išgyvenusi. Laimei, jai pavyko pasiekti gerų žmonių namus. Čia ji buvo šeriama, globojama, kad galėtų užaugti didele ir stipria briede.
Šalčininkų rajono gyventojai briedžiuke rūpinosi šešis mėnesius - būtų tai darę ir toliau, tačiau jų globotinei vietiniuose miškuose buvo nesaugu. Aplinkiniuose miškuose gausiai medžiojama, tad tebuvo laiko klausimas, kada ir Meilę ištiks nelaimė. Dėl to briedžiukės globėjai kreipėsi į Gyvūnų globėjų asociaciją, prašydami kokios nors pagalbos. Pasitarus su LR Aplinkos apsaugos ministerija ir pačiais Meilės šeimininkais, nuspręsta briedžiukę gabenti į Smiltynę. Ten aplinka ramesnė, saugesnė,  tad daug mažesnė tikimybė, kad gyvūnas bus sumedžiotas - ties Smiltynę įsikūrę draustiniai, tad medžioklė yra ribojama.
Briedžiukė Meilė keliavo priekaboje įstatytame specialiai jai sukaltame narve. Nors kelionė truko ilgai - visa gabenimo operacija truko maždaug nuo 15.00 val. iki pat vidurnakčio, tačiau briedė sėkmingai apgyvendinta Smiltynėje ir tikimasi, kad ji ten sėkmingai įsikurs ir pripras.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu