Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Gyvūnų reikia ne gailėti, o jiems padėti!Dalintis Facebook'e

2011 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 14:02

Ne kartą teko girdėti frazę „Et, kaip gaila vargšų beglobių gyvūnėlių – jie neturi ne tik namų, bet ir mylinčių šeimininkų...“. Tiesa, gaila, bet vien gailestis situacijos nepakeis. Gyvūnams reikia ne tik užuojautos ar šilto žodžio, bet ir maisto, kraiko, guoliukų, vaistų ir kitų daiktų. Reikia žmonių, kurie juos prižiūrėtų – šertų, gydytų, valytų jų narvelius. Reikia realių veiksmų, o ne tik pasvarstymų, kaip būtų galima jiems padėti. Todėl Gyvūnų globėjų asociacija skatina visus Jus prisijungti prie tų, kurie ne tik kalba, bet ir veikia. Būdų padėti beglobiams gyvūnams yra ne vienas.
Pats paprasčiausias, nekainuojantis nei laiko, nei pinigų būdas yra 2 % savo pajamų mokesčio pervedimas į Gyvūnų globėjų asociacijos sąskaitą:


GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937
SWIFT code UKIO LT 2X


Jūsų gerumas užtikrins, kad gyvūnai nepristigtų pašaro, kad būtų vakcinuoti, gydomi. Jums tai nieko nekainuos, o gyvūnai galės gyventi visavertį gyvenimą.
Kitas būdas padėti beglobiams gyvūnams – paremti juos maistu ar daiktais. Net ir nedidelis maisto kiekis gali būti labai naudingas, išgelbėti gyvybę dar vienam gyvūnui. Jų gerovę padėsite užtikrinti ir atnešę naudingų daiktų. Šiuo metu ypač reikia:


1) Pjuvenų
2) Senų lietvamzdžių, latakų
3) Stogo skardos
4) Tvoros tinklo
5) Šaligatvių plytelių
6) Paklotų, paklodžių
7) Lentų
8) Dažų
9) Metalo
10) Vinių, varžtų


Juk kai kurie iš šių daiktų jau metų metai guli mūsų rūsiuose ar garažuose ir tikrai nebebus naudojami,o gyvūnėliai jais net labai džiaugsis.
Na, o jei esate tikrai užsidegęs padėti gyvūnams ir galite tam skirti daugiau laiko, Gyvūnų globėjų asociacija kviečia Jus savanoriauti. Tai galima daryti trijuose miestuose, kur laikomi beglobiai gyvūnai – Kaune, Alytuje ir Klaipėdoje. Visgi prieš galutinai apsispręsdami ir pildydami anketą, gerai pagalvokite, ar tikrai turėsite tam pakankamai laiko ir noro, ar esate pakankamai pareigingas. Turite suvokti, kad tai – itin kruopšti veikla, nes tapęs savanoriu būsite atsakingas ne tik už save, bet ir už gyvūno gerovę, o neretai net ir už gyvybę. Jei iškilo daugiau klausimų apie savanoriavimą Gyvūnų globėjų asociacijoje, rašykite el. paštu gga@animal.lt arba skambinkite telefonu 8 37 322 333. Taip pat apie savanoriavimą galite paskaityti ir čia http://animal.lt/lt/gyvunu-globa/kaip-tapti-savanoriu.
 

Gyvūnų globėjų asociacija labai dėkoja visiems neabejingiems gyvūnų likimui ir gerovei.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu