Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Gyvūnus gelbėkime kartuDalintis Facebook'e

2012 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 10:36

600.gifGyvūnų globėjų asociacija – ne pelno siekianti organizacija, veikianti nuo 1999 m. gegužės mėn. 13 d. Pagrindinis jos tikslas - ginti naminius ir laukinius gyvūnus nuo žiauraus elgesio, ieškoti būdų ir priemonių gyvūnų gerovei užtikrinti, suteikti pirmąją pagalbą sužeistiems šunims, katėms, laukiniams gyvūnams ir paukščiams. Visiems šiems darbams reikia daug lėšų, todėl Gyvūnų globėjų asociacijai reikia visų Jūsų paramos. Nelikime abejingi ir prisidėkime prie gyvūnų gelbėjimo!
Tai padaryti Jums nieko nekainuos ir užims vos kelias minutes laiko – perveskite 2 % gyventojų pajamų mokesčio. Gyvūnui šie pinigėliai gali padėti greičiau pasveikti ar net išgelbėti gyvybę.
Pervesti 2 % labai paprasta. Jums tereikia apsilankyti Gyvūnų globėjų asociacijos internetinėje svetainėje http://animal.lt/lt/gyvunu-globa/paremkite-gyvunu-globeju-asociacija ir užpildyti ten esančią elektroninę deklaracijos formą, kurią tereiks pateikti VMI elektroninėje deklaravimo svetainėje.
Surinktas lėšas skiriame:
– beglobių gyvūnų gerovei pagerinti ir šerti gyvūnų globos namuose;
– sužeistiems šunims, katėms, laukiniams gyvūnams gelbėti ir gydyti;
– kastracijai;
– pirmajai pagalbai suteikti;
– vakcinacijai nuo pasiutligės;
– visuomenei informuoti ir naujų šeimininkų paieškai;
– švietėjiškai veiklai, švietėjiškiems renginiams mokyklose, įvairiems seminarams gyvūnų globos ir kontrolės klausimais organizuoti.
Tokio pobūdžio veikla yra bene reikalingiausia šiuo metu. Mes siekiame, kad šeimininkų netekę gyvūnai nevalkatautų gatvėse, nekeltų pavojaus aplinkiniams ir neplatintų ligų, o patekusiesiems į globos namus eutanazija būtų taikoma kuo rečiau, t.y., tik nepagydomai sergantiems gyvūnams.
Siekiame visuomenei pateikti kuo daugiau informacijos apie kuo įvairesnius būdus ir priemones, pagerinančias gyvūnų gerovę.
Dėkojame visiems, nusprendusiems prisidėti ar jau prijusiems prie paramos gyvūnams.


 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu