Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Į raudonąją knygą įrašytas paukštis - Gyvūnų globėjų asociacijos globojeDalintis Facebook'e

2011 rugpjūčio 09 d., Antradienis, 16:36Į raudonąją knygą įrašytas paukštis -  Gyvūnų globėjų asociacijos globoje

Atnaujinta 2011 rugpjūčio 10 d.

Jūrinį erelį apžiūrėjus veterinarams ir ornitologams, nustatyta, kad paukščiui yra apie 11 metų (jūriniai ereliai gyvena apie 20 metų). Svoris - 3,4 kg - kiek per mažas, suaugęs paukštis turėtų sverti apie 5 kg. Vis dėlto sprendžiant pagal svorį, tai turėtų būti patinas. Taip pat spėjama, kad paukštis buvo arba kuo nors apsinuodijęs, arba kur nors atsitrenkęs, nes yra šiek tiek nusilpęs. Rimtų sužalojimų nerasta. Taigi laikinai jūrinis erelis yra Gyvūnų globėjų asociacijos globoje ir atgaudinėja jėgas. Džiaugiamės, kad erelis noriai lesa - labai mėgsta paukštieną - ir tikimės, kad greitai sustiprės bei galės būti paleistas į laisvę.

 

Šiandien, rugpjūčio 9 d., Gyvūnų globėjų asociacija iš Šiaulių rajono, Kurtuvėnų miestelio perėmė jūrinį erelį. Tai - suopinių pošeimiui, vanaginių būriui priskiriamas plėšrusis paukštis, gana retas visoje Europoje, išskyrus Skandinavijos šalis. Lietuvoje jūriniai ereliai įtraukti į raudonąją knygą. Tiesa, situacija kiek gerėja ir pastebima, kad šių didingų paukščių pastaruoju metu daugėja.
Kurtuvėnuose aptiktas jūrinis erelis bus atgabentas į Kauną. Čia paukščio laukia  ornitologų apžiūra. Erelis sužieduotas. Paukštis yra šiek tiek nusilpęs, jo plunksnos truputį apsilanksčiusios, tačiau kokių nors rimtų sužalojimų nematyti.
Detalesnė informacija bus skelbiama po paukščio apžiūros.

 

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu