Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kalytė MeilaDalintis Facebook'e

2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 11:31Kalytė Meila

Pristatome istoriją:

 

Prieš kelias dienas sulaukėme moters skambučio, kuri nesutvardydama ašarų prašė pagalbos gelbėjant jos kalytę. Moteris pasikukčiodama teigė, jog neturi pinigų, o kalytei labai blogai, atliktas ekoskopijos tyrimas parodė, jog kalytės gimdoje yra likęs vienas šuniukas, o kitas yra užstrigęs ir skubiai reikalinga cezario operacija. Moteris sakėsi, kad jau apskambinusi visas klinikas ir nė viena nesutiko atlikti operacijos nemokamai, o ji nei reikalingų 300 EU , netgi 100 EU neturi. Nors buvo gana vėlus vakaras, nelikome abejingi – paprašėme nedelsiant vykti pas mus į kliniką.

 

Situacija tikrai matėsi ne kokia. Iš savęs smulkutė, nedidelio ūgio kalytė, kuri vardu Meila, vos judėjo. Pasiaiškinę situaciją sužinojome, kad šeimininkai neatsakingai, jau ne pirmą kartą, leido savo kalytei kergtis su nežinomais šunimis – jai tai jau 4 gimdymas, kai jai pačiai yra apie 4 metai.

 

Neturėjome laiko užsiimti moralais ir aiškinimu jog jie atsakingi už gyvūno sveikatą ir gyvybę, kad privalo turėti pinigų reikiamoms procedūroms ir pan, tuo metu svarbiausia buvo kalytės sveikata. Paaiškinę šeimininkams šios operacijos sudėtingumą, esamą riziką, operacijos ėmėsi mūsų veterinarijos specialistai. Atlikus cezario pjūvį, buvo išgelbėta ne tik kalytė, bet ir dar vienas šuniukas, kuris buvo likęs gimdoje. Už šuniuko gyvybę kovojome ilgiau nei valandą laiką, kadangi šuniuko plaučiai buvo galimai prisipildę vandens, tad kol jo mama miegojo, teko jį intensyviai gaivinti ir šildyti.

 

Viskas pasibaigė sėkmingai – kalytė pabudo, o šuniukas jaukiai įsitaisė šalia mamos. Laukia dar ilgas sveikimo procesas, tačiau svarbu 2 gyvybės išgelbėtos.

 

Norime paraginti atsakingiau žiūrėti į auginamas kalytes, labiau saugoti jas rujos metu, apsvarstyti kastracijos galimybę, tuomet išvengsite tokių problemų.

 

Tokios istorijos pasitaiko ne kiekvieną dieną, tačiau gana dažnai susiduriame su realybe kuomet gyvūnėlis suserga ar nutinka kokia nors kita nelaimė, o šeimininkai neturi lėšų net būtiniausioms neatidėliotinoms procedūroms. Tokiems atvejams yra įsteigtas Nuaro fondas, kurio tikslas yra padėti gyvūnams pasveikti. Kviečiame prie jo prisidėti:

 

VŠĮ Nuaro fondas

Į/k: 304151159

SEB bankas

A/s: LT94 7044 0600 0806 9194

PAYPAL: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=C4H76UUXB9YB6

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu