Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kasmet vilniečiai laukia spalio pradžios. Nes jau nusistovėjusi tradicija, kad tuo metu, sutampančiu su Gyvūnų globos diena, felinologų draugija „Bubastė“ rengia dvi dienas trunkančią tarptautinę kačių parodą. Tad jau šį savaitgalį, sDalintis Facebook'e

2012 spalio 04 d., Ketvirtadienis, 09:00

 Kasmet vilniečiai laukia spalio pradžios. Nes jau nusistovėjusi tradicija, kad tuo metu, sutampančiu su Gyvūnų globos diena, felinologų draugija „Bubastė“ rengia dvi dienas trunkančią tarptautinę kačių parodą.
Tad jau šį savaitgalį, spalio 6–7 dienomis, Vilniuje vyks tarptautinė kačių paroda „Vilnius 2012“, kurioje pamatysite apie 250 kačių (30 kačių veislių). Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“ tarptautinę kačių parodą rengia pagal tarptautinės kačių federacijos (FIF-e) taisykles. Parodoje bus ne tik atrenkamos pačios geriausios, tinkamiausios veisti atstovės ir atstovai, bet ir išrinkta didžiausia parodos katė.
Kačių ringe gausiausiai varžysis nuo seno Lietuvos katininkų pamėgtos Britanijos trumpaplaukių veislės atstovės ir palyginti neseniai mūsų šalyje labai populiaria tapusi didžiųjų kačių veislė Meino meškėnai. Bus ir dar labai retų Lietuvoje kačių veislių: Egipto mau, Amerikos garbanotųjų, Peterburgo sfinksų, burmilų, burmų, Bengalijos kačių, Kurilų trumpauodegių. Į parodą atvyks labai daug dalyvių ne tik iš Europos.
„Bubastės“ rengiamos parodos – tai unikalūs renginiai visiems kačių mylėtojams. Lankytojai ne tik pamatys daug įvairių veislių, įvairiausio plauko ir akių atspalvių kačių, su uodegomis ir be jų, ne tik pasigrožės sunkiausios ir geriausios parodos katės rinkimais, bet ir gaus atsakymus į visus su kačių auginimu ir priežiūra susijusius klausimus, mat paroda skirta ne tik profesionaliems felinologams, bet ir beglobiukus priglaudusiems žmonėms.
Kaip ir visose, taip ir šioje „Bubastės“ parodoje lygiomis teisėmis su kilmingosiomis murklėmis varžysis ir Gyvūnų globėjų asociacijos katės. Jos ne tik dalyvaus parodoje kaip konkurso dalyvės, bet ir ieškos tikrų namų. Tad jei jau esate rimtai apsisprendę pagausinti savo šeimos narių skaičių, galėsite padovanoti beglobiui gyvūnui savo namų ir širdies šilumą.
Į šią parodą teisėjauti atvyksta ypač rimta FIF-e teisėjų kolegija: Šveicarijos felinologų federacijos prezidentas p. Alfred Wittich, teisėjai iš Švedijos Glenn Sjobom, iš Lichtenšteino Gina Grob, iš Norvegijos Geir Johan Edvardsen, iš Danijos Aase Nissen, iš Vokietijos Waltraut Sattler.
Teisėjai išrinks geriausius veislių atstovus keturiose kategorijose, nominuos geriausius kačiukus, kastratus ir suaugusias kates, o šie abi parodos dienas parodos pabaigoje varžysis dėl parodos geriausiojo „Best in show“ titulo.


Informacija parodos lankytojams

Parodos laikas – spalio 6–7 dienomis, nuo 11.00 val. (abi parodos dienas).
Parodos vieta – Vilnius, laisvalaikio ir pramogų centras „Gedimino 9“.


Bilietų kainos:

Suaugusiesiems – 10 Lt.
Vaikams iki 12 metų – 5 Lt.
Šeimyninis bilietas (du suaugusieji ir du vaikai iki 12 metų) – 25 Lt.
Vaikams iki 5 metų – nemokamai.

Telefonai pasiteirauti:
(8 37) 322 333, (8 37) 324 545, (8 615) 40 525.
El. paštas bubaste@animal.lt
http://www.bubaste.lt

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu