Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kaunas Dalintis Facebook'e

2010 rugsėjo 03 d., Penktadienis, 13:09

Kauno miesto visuomenei ir čia veikiančioms organizacijoms ypač aktualūs įvairūs su gyvūnais susiję klausimai.

Kauno mieste veikia nemažai organizacijų, besirūpinančių mieste laikomais gyvūnais, dėl gyvūnų kylančiomis problemomis. Beglobius gyvūnus priiima  gyvūnų globos namai " Nuaras", sužeistais laukiniais gyvūnais ir paukščiais rūpinasi  Gyvūnų globėjų asociacija, mieste veikia ir pažangi gyvūnų registravimo, ženklinimo mikroschema sitema, kurią vykdo Gyvūnų registravimo centras kartu su Kauno miesto savivaldybe, kačių kolonijų kastravimą savo lėšomis vykdo "Pifas", "Lesė",  Gyvūnų globėjų asociacija, nemažai moksleivių ir studentų savanoriškai talkina globos organizacijoms.

Kaunas bene vienintelis turi Gyvūnų globos ir priežiūros tarybą (GGPT), kuri aktyviai veikia  veikia nuo 2008 metų. Šios tarybos, kuri patvirtinta Kauno m. savivaldybės tarybos sprendimu, veiklos pagrindinis tikslas – užtikrinti veiksmingą valstybės ir Kauno miesto savivaldybės institucijų bei įstaigų ir gyvūnų bei jų globėjų interesams atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų, Savivaldybės bendruomenės ir bendruomeninių organizacijų bendradarbiavimą gyvūnų globos, priežiūros ir laikymo srityje. 

Gyvūnų globos ir priežiūros tarybai pirmininkauja Orinta Leiputė.

Su nuoskauda reikia paminėti, kad kituose Lietuvos miestuose ar rajonuose nėra netgi laikiną prieglobstį pasiklydusiam gyvūnui galinčių suteikti organizacijų nei globos namų. Belieka viltis, kad ir kiti miestai paseks Kauno pavyzdžiu.

2010 09 02 d. Kauno miesto savivaldybėje vyko Kauno miesto Gyvūnų globos ir priežiūros tarybos (GGPT) posėdis, kuriame buvo aptartos problemos apie žiaurų elgesį su gyvūnais, beglobių gyvūnų padėtį mieste ir pan.

Visa pranešimą skaitykite čia

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu