Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kaune – paskutinis šansas šiemet apsilankyti kačių parodoje!Dalintis Facebook'e

2012 lapkričio 20 d., Antradienis, 21:06Kaune – paskutinis šansas šiemet apsilankyti kačių parodoje!

 Jau tapo tradicija, kad paskutinįjį lapkričio savaitgalį Kaune, laisvalaikio ir pramogų centro „Mega“ (Islandijos pl. 32) antrojo aukšto ekspozicijų salėje, vyksta paskutinė metuose tarptautinė kačių paroda. Parodos rengėjai – Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“.
Taigi jau šį savaitgalį, lapkričio 24–25 dienomis, Kaune vyks dvi dienas truksianti tarptautinė kačių paroda „MEGA 2012“, kurioje pamatysite daugiau nei 200 įvairiausių kačių (per 20 kačių veislių). Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“ tarptautinę kačių parodą rengia pagal tarptautinės kačių federacijos (FIF-e) taisykles. Parodoje bus nominuotos pačios geriausios, tinkamiausios veisti katės, taip pat bus išrinkta ilgiausios uodegos savininkė.
Kaip pastaraisiais metais jau esame įpratę, gausiausiai į parodą užregistruota Britanijos trumpaplaukių ir Meino meškėnų (beveik po penkiasdešimt atstovių). Tačiau atvykę į parodą galėsite pamatyti ypač retų Lietuvoje kačių: besišypsančia vadinamą kartezianinę katę (Chartreux), Birmos šventąją, burmilą, ypatingo kailio ir akių spalvos Nevos maskaradinę. Taip pat išvysite po keletą egzotinių, Amerikos garbanotųjų kačių, Devonšyro reksų. Į parodą atvyks daug dalyvių ne tik iš Europos.
Besirengiantieji laikyti katę būtinai turėtų aplankyti šią kačių parodą, mat „Bubastės“ klubo nariai mielai konsultuoja ne tik veislinių kačių turėtojus visais kačių psichologijos, kačių auginimo, priežiūros ir kitokiais klausimais. O gal norėtumėte priglausti beglobę katę parodos nugalėtoją? Taip taip... Teisingai perskaitėte! Parodoje teisėjai vertins ir Gyvūnų globėjų asociacijos į parodą atvežtas uodeguotąsias. Čia pat, parodoje, jūs galėsite susipažinti su savo būsimąja šeimos nare, o vėliau, kai jau būsite tikrai apsisprendę, jai suteikti savo širdies ir namų šilumą.
Šioje parodoje atrinks geriausius veislių atstovus keturiose kategorijose, nominuos geriausius kačiukus, kastratus ir suaugusias kates šie FIF-e teisėjai: Robertas Lubranas iš Prancūzijos, Anė Pololuoma iš Suomijos, Sabina Drieling iš Vokietijos, Vladimiras Isakovas iš Baltarusijos ir Lietuvos teisėja Jurgita Gustaitienė.

Abi parodos dienas visos katės varžysis dėl parodos geriausiojo „Best in show“ titulo.

Informacija parodos lankytojams
Parodos laikas – lapkričio 24–25 dienomis, nuo 10.00 val. (abi parodos dienas).
Parodos vieta – Kaunas, laisvalaikio ir pramogų centras „Mega“ (Islandijos pl. 32).

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu