Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kaunietė vonios kambaryje aptiko žaltįDalintis Facebook'e

2011 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 11:43Kaunietė vonios kambaryje aptiko žaltį

Vakar Gyvūnų globėjų asociacija sulaukė kaunietės skambučio. Moteris prašė padėti, nes jos namuose, tualete, yra apie metro ilgio žaltys.
Moteris pasakojo, kad roplį pastebėjo unitaze.  Kaunietę toks „svečias“, atkeliavęs kanalizacijos vamzdynais, pribloškė ir sukėlė paniką. Laimei, į butą atvykusi Gyvūnų globėjų asociacijos vyr.specialistė Lolita Grėblikienė nesunkiai sučiupo įsibrovėlį.
Gyvūnas buvo pristatytas į „Nuaro“ veterinarijos kliniką ir apžiūrėtas specialistų. Nustatyta, kad tai yra visiškai sveikas kukurūzinis žaltys. Šie ropliai, užaugantys iki pusantro metro, paplitę Šiaurės ir Centrinėje Amerikoje, Azijoje, Pietų ir Centrinėje Europoje, taigi šis roplys - dar vienas kažkieno pabėgęs augintinis. Pastaruoju metu Lietuvoje jau darosi įprasta susidurti su egzotiškais gyviais - prieš kelias savaites Gyvūnų globėjų asociacijai teko nuo vieno Kauno daugiabučio stogo nueklti trijų metrų ilgio pitoną, tiesa, jau nebegyvą, vasarą Kestučio g. buvo rastas dar vienas kukurūzinis žaltys, na, o Rokiškio parką buvo aplankiusi anakonda.
Gyvūnų globėjų asociacija nori paraginti egzotinių gyvūnų šeimininkus atsakingiau žiūrėti į savo augintinių globą. Pasprukę jie kelia pavojų ne tik sau, bet ir aplinkiniams gyventojams. Pripažinkime, daugeliui žmonių ropliai sukelia ne pačius šilčiausius jausmus, juolab, kai jie visiškai netikėtai apsilanko namuose.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu