Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kauno gyvūnų globos namaiDalintis Facebook'e

2015 balandžio 21 d., Antradienis, 10:14

Šiuo metu Kauno gyvūnų globos namuose gyvena gausybė nuostabių šunų ir kačių. Visi be išimties gyvūnai, patekę į gyvūnų globos namus "Nuaras", pirmiausia yra apžiūrimi veterinarijos gydytojo. Pagal reikiamybę suteikiama veterinarinė pagalba, suduodami vaistai nuo kirminų, vakcinuojama. Beveik visi prieglaudos gyventojai yra vakcinuoti, didelė dalis kastruotų.
Globos namuose šiuo metu turime net 3 senbūvius, kurie gyvena mūsų namuose "laikiname" prieglobstyje jau 3 metus. Taip pat turime net 29 senbūvius, kurie gyvena 2 metai. O tai paneigia tikrovės neatitinkančią „legendą“, jog į „Nuarą“ patekę gyvūnai už 10 dienų yra migdomi.
Visi gyvūnai, naujai patekę, mūsų senbūviai, mažiukai ir senukai, yra begalo mylimi prieglaudoje dirbančių žmonių, bei savanorių. Visi darbuotojai yra atsidavę ir visą rūpestį skiria mūsų beglobiams, stengdamiesi sukurti kuo didesnę gerovę. Šunys bei katės yra valomi du kartus per dieną, maitinami ir pagal galimybes vedžiojami.
Mūsų kasdienis tikslas yra, kad kuo didesnis skaičius beglobių gyvūnų greičiau surastų naujus namus. Šiam tikslui pasiekti labai tikimės ir jūsų pagalbos - prašome kuo plačiau paviešinkite mūsų informaciją bei mūsų nuostabių augintinių nuotraukas. Prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės galite skirdami 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio Gyvūnų globėjų asociacijai, įmonės kodas 135468522. Dėkojame už Jūsų gerumą.


 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu