Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Klaipėdoje Vokietijos veterinarai nemokamai kastravo gyvūnus Dalintis Facebook'e

2011 rugsėjo 27 d., Antradienis, 14:41Klaipėdoje Vokietijos veterinarai nemokamai kastravo gyvūnus

VšĮ „Būk mano draugas“ prašymu į Lietuvą atvyko Vokietijos „ETN“ grupės veterinarai. Jie rugsėjo 19-24 d. Klaipėdoje, Jakų gyvenvietėje, nemokamai kastravo beglobius, socialiai remtinų žmonių ir pensininkų gyvūnus.
Tokią akciją paskatino vis didėjanti beglobių gyvūnų populiacija ir su tuo susijusios problemos: gyventojų skundai dėl didėjančių benamių kačių kolonijų prie gyvenamųjų namų atliekų konteinerių, jų platinamos ligos, triukšmas, agresyvūs, sergantys gatvėmis valkataujantys šunys ir kt. Taip pat norėta atkreipti dėmesį, jog beglobių gyvūnų populiacijos mažinimu galima užsiimti humaniškesniais būdais nei eutanazija.
Nemokama gyvūnų kastravimo akcija Klaipėdoje suorganizuota jau antrą kartą. Jos metu išskastruota apie 200 gyvūnų. Tarp jų ir 13 Klaipėdos gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ šunų bei 4 katės. „Nuaras“ dėkoja „ETN“ veterinarams ir VšĮ „Būk mano draugas“.
Veterinarų kelionės ir medikamentų, reikalingų kastracijai, išlaidas padengė Vokietijos gyvūnų globos ir gamtos apsaugos tarptautinė bendrija - dėkojame ir Jiems.
Ši VšĮ „Būk mano draugas“ suorganizuota akcija ne tik parodė puikų pavyzdį, bet ir prisidėjo prie gyvūnų gerovės kūrimo Lietuvoje.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu