Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Klaipėdos "Nuaro" beglobiams reikalinga skubi pagalba!Dalintis Facebook'e

2011 gruodžio 06 d., Antradienis, 17:50Klaipėdos "Nuaro" beglobiams reikalinga skubi pagalba!

Klaipėdos gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ beglobiams gyvūnėliams ir jų prižiūrėtojams – didelių išbandymų metas. Nors už lango oras vis labiau vėsta, artėja tikra žiema, o su ja daugumą užplūsta ir artėjančių švenčių nuotaikos, tačiau jomis džiaugtis gali ne visi. Klaipėdos savivaldybės sprendimu „Nuaro“ beglobiukai liko be pastogės.
Jau apie dešimtmetį Klaipėdoje veikiantys gyvūnų globos namai priversti skubiai kraustytis į naujas patalpas – savivaldybė nesutiko pratęsti patalpų nuomos sutarties. Nors prašyta leisti likti patalpose nors iki pavasario, kada išsikraustymas būtų daug lengvesnis, tačiau prašymas nebuvo išgirstas. Savo sprendimo savivaldybė nekomentavo.
„Šie gyvūnų globos namai Klaipėdoje buvo pirmieji. Gyvūnų globa anksčiau čia rūpinosi autotransporto įmonė. Tada gyvūnai buvo žiauriai žudomi, vargu, ar tai buvo galima pavadinti globa,“ – prisimena gyvūnų globėjai. Kai Klaipėdoje įsikūrė „Nuaras“, beglobių gyvūnų likimas pasikeitė – jie ne tik gavo progą įsikurti laikinuose namuose ir nevalkatauti gatvėmis, bet ir surasti naujus šeimininkus.
Deja, bet dabar beglobiams teko naujas išbandymas – jiems skubiai teko apleisti senąsias patalpas, esančias Kalnuvėnų kaime (Klaipėdos raj.), ir kraustytis į naujas, visiškai nepritaikytas gyvūnams. Pastarieji vis dar remontuojami, čia reikia daug pertvarkų, nes patalpos buvo pritaikytos aotomobilių perrinkimui ir remontui. Gyvūnų globėjai tikisi, kad pavyks greitai visiškai įsikurti, bet tam reikia visuomenės paramos. Žiniasklaidoje jau pasirodė piktų publikavcijų, kuriose teigiama, kad gyvūnai neprižiūrimi, nešerti, gyvena balose (kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/benamiu-gyvunu-globa-lyg-karceryje-394518). Visa tokia informacija yra neteisinga ir paskleista konkurentų, siekiant apšmeižti. Norime, kad visuomenė susidarytų objektyvią nuomonę, todėl kviečiame paskaityti dar vasarą publikuotą vienos pilietės straipsnį, kuriame atsispindi kitų gyvūnų globa užsiimančių įstaigų darbas: ikrauk.15min.lt/aktualu/37463. Taip pat skaitykite "Nuaro" komentarą ta pačia tema: animal.lt/lt/naujienos/atsakymas-straipsnio-nuomone-klaipedoje-gyvunais-rupinamasi-netinkamai-autorei. Turime pažymėti, kad visi Klaipėdos "Nuaro" gyvūnai yra pašerti, pagirdyti ir prižiūrėti. Atsirado tokių žmonių, kurie bandydami įrodyti, jog šunys laikomi pusbadžiu, nešė jiems dubenėlius, pilnus ėdesio, tačiau gyvūnai į maistą nekreipė dėmesio. Argi alkanas šuo ignoruotų maistą? Beje, šiandien į Klaipėdą atvyksta ir Kauno komanda - veterinarai, gyvūnų prižiūrėtojai ir kiti specialistai. Visi gyvūnai bus patikrinti, nuspręsta, kurie bus gabenami į Kauno gyvūnų globos namus.
Vis dėlto reikalinga skubi visuomenės pagalba ir supratimas, kad beglobiukai kuo greičiau būtų  patogiai įkurdinti. Paremti Klaipėdos gyvūnėlius galite aukodami pinigėlius į šią sąskaitą:
GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937
SWIFT code UKIO LT 2X
Taip pat galite remti įvairiomis statybinėmis medžiagomis, būdomis ar kitais remontui bei gyvūnų įkurdinimui reikalingais daiktais. Kiekvieno Jūsų pagalba yra itin svarbi!
Žinoma, geriausia Kalėdinė dovana beglobiukams būtų tikri namai. Jų nepakeis net ir geriausiai įrengta prieglauda. Klaipėdos globos namuose „Nuaras“ yra gyvūnų, kurie jau ne pirmus metus tikisi surasti mylinčius šeimininkus. Vienas tokių ilgamečių prieglaudinukų yra Dikas Pankas – šis šunelis jau penktus metus tikisi surasti gerus šeimininkus. Kadaise jį išdavė pats šeimininkas – dar visai jauną atvedė į veterinarijos kliniką su prašymu eutanazuoti. Gyvūnų globėjai negalėjo taip pasielgti su sveiku šunimi, todėl nusprendė suteikti jam progą surasti naujus namus. Dar vienas Dikas – šunelis, tapęs prieglaudos simboliu. Čia jis leidžia jau devintus metus! O kiek dar kitų, kurie gal ir ne taip ilgai yra prieglaudoje, bet vis tiek laukia nesulaukia, kada bus priglausti kokio geraširdžio žmogaus. Padėkite išsipildyti jų svajonei! Jei svarstote įsigyti augintinį, kodėl „neįsivaikinus“ jo iš globos namų? Sakoma, jog beglobiukai – patys geriausi draugai. Jie visą gyvenimą jaučiasi dėkingi savo išgelbėtojui ir dėl jo yra pasiryžę padaryti bet ką.
Gyvūnų globėjų asociacija, parėmusi „Nuarą“ sunkiu momentu, prašo visų Jūsų nelikti abejingais. Juk artėja pačios gražiausios metų šventės, kurių metu norisi dalintis gerumu, tad pasidalinkime šiluma su tais, kuriais daugiau nėra kam pasirūpinti. Padėkime Klaipėdos beglobiukams įsikurti šiltuose ir jaukiuose namuose.

 

 

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu