Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kviečiame į festivalį „Čia visa Lietuva“Dalintis Facebook'e

2011 balandžio 28 d., Ketvirtadienis, 14:52

CRW_2648.jpgMaloniai kviečiame į Rumšiškes, kur gegužės 14–15 dienomis vyks visai šeimai skirtas festivalis „Čia visa Lietuva“. Čia Jūsų lauks tikras pramogų karavanas!
Svečius džiugins Baltijos kinologijos centro kinologai - jų pasirodymas užburs ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius. Savo programą paruošusi ir Gyvūnų globėjų asociacija - ji papasakos apie laukinių ir naminių gyvūnų priežiūrą. Renginyje bus pristatomi ir prieglaudos augintiniai. Jie bus nuo 12 iki 17 val. Galėsite ne tik jais pasigrožėti ar pasidžiaugti, bet ir pasiimti į savo namus. Taip, taip - galėsite įsigyti naują augintinį!
Atvykusieji galės stebėti ir jaunųjų vedlių konkursą „Aš ir mano augintinis“.  Galbūt ir Jūs iš jų šio to išmoksite?..Po renginio pažinsite ir šunų veisles, išmoksite, kaip suvaldyti ir išmokyti naujų triukų savo ar draugų šunį, pamatysite ir filmo vertą sceną -  šunys „sulaikys“ teisės pažeidėjus ir atliks kitus daug aplodismentų sulauksiančius veiksmus.
Kviečiame Jus šiltą pavasario savaitgalį praleisti gamtoje ir pasisemti daug gerų emocijų ir įspūdžių! Daugiau informacijos rasite čia: www.combo.lt/festivalis-seimai----cia-visa-lietuva---/pratybos-su-sunimis-147/lt/

Renginio žemėlapis čia: www.combo.lt/out_data/CVL2011-lankstinukas-vidus-002.jpg

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu