Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kviečiame į tarptautinę kačių parodą! 250 suaugusių kačių ir kačiukų!Dalintis Facebook'e

2013 rugsėjo 28 d., Šeštadienis, 10:10

 Kasmet spalio pradžioje Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“ rengia dviejų dienų tarptautinę kačių parodą Gyvūnų dienai paminėti. Ne išimtis ir šie metai. Spalio 5 ir 6 dienomis esate laukiami Kaune, „Žaliakalnio pasaže“ (Savanorių pr. 168). Šioje parodoje pamatysite daugiau nei 250 suaugusių kačių ir kačiukų (apie 20 kačių veislių). Abi parodos dienas bus atrenkamos pačios geriausios, tinkamiausios veisti atstovės ir atstovai, paskelbti geriausieji iš geriausių. Na, o šeštadienį laukia kerintis reginys – Meino meškėnų veislės kačių specialus šou. Meino meškėnai – šiuo metu populiariausia didžiausių naminių kačių veislė Europoje, tad jų šioje parodoje pasirodys daugiau nei pusšimtis.

Be abejo, parodoje gausiai varžysis ir Britanijos trumpaplaukių veislės atstovės, ir Kornvalio reksai, ir skudurinės lėlės, ir Birmos šventosios, taip pat Rytų katės. Galėsite susipažinti ir su retai Lietuvoje auginamomis šartrezų, Dono sfinksų veislių atstovėmis. Į parodą suvažiuos kačių augintojai ne tik iš Europos, nes „Bubastės“ rengiamos parodos – nepakartojami renginiai visiems kačių mylėtojams.

Kartu su kilmingosiomis į teisėjų ekspertizes įtrauktos ir Gyvūnų globėjų asociacijos murkiančios globotinės. Jos nekantriai laukia pasirodymo – mat paroda joms yra galimybė susitikti savo žmogų ir rasti jaukius namus.

Parodos teisėjai: Dorte Kaae iš Danijos Karalystės, Eva Wieland Schilla ir Eric Reijers iš Čekijos, Gianfranco Mantovani iš Italijos, Vesna Riznar Rešetic iš Kroatijos.
Teisėjai išrinks geriausius veislių atstovus keturiose kategorijose, nominuos geriausius kačiukus, kastratus ir suaugusias kates, o šie abi parodos dienas parodos pabaigoje varžysis dėl parodos geriausiojo „Best in show“ titulo.

Informacija parodos lankytojams
Parodos laikas – spalio 5–6 dienomis, nuo 10.00 val. (abi parodos dienas).
Parodos vieta – Kaunas, „Žaliakalnio pasažas“ (Savanorių pr. 168).

Bilietų kainos:
Suaugusiesiems – 10 Lt.
Vaikams iki 12 metų – 5 Lt.
Šeimyninis bilietas (du suaugusieji ir du vaikai iki 12 metų) – 25 Lt.
Vaikams iki 5 metų – nemokamai.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu