Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Lietuvos Felinologų Draugija "BUBASTĖ" kviečia aplankyti kačių parodasDalintis Facebook'e

2010 rugsėjo 07 d., Antradienis, 10:03Lietuvos Felinologų Draugija "BUBASTĖ" kviečia aplankyti kačių parodas

Lietuvos felinologų draugija "Bubastė" informuoja, kad š.m. spalio 2-3 dienomis Vilniuje vyks tarptautinė kačių paroda.

Parodos adresas: Gedimino 9, Vilnius. (išsami informacija žiūrovams čia)

Parodos metu vyks Meino meškėnų šou, bei "Sunkiausio katino konkursas" . Meino meškenai, tai viena didžiausių pasaulio kačių, žavinti ne tik dydžiu, bet ir nepaprastai gražiu plauku bei puikiu temperamentu.

LFD "Bubastė" sekretoriatas informavo, kad į šia parodą vos pradėjus registraciją užsiregistravo virš 130 kačių. Parodos organizatoriai planuoja priimti apie 250 paraiškas atsiuntusių dalyvių iš Lietuvos,Lenkijos,  Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Suomijos, Ispanijos. Parodoje teisėjaus Tarptautinės kategorijos FIFe teisėjai iš Vokietijos, Šveicarijos, Parncūzijos, Suomijos. Atvyksta ir FIFe garbės teisėja p. E. Wieland Schilla.

Išsami informacija apie parodą Vilniuje , bei kitų artimiausių parodų tvarkaraštis skelbiamas  www.bubaste.lt


Information here

 

 

Didžiausia naminė katė – Meino meškėnas


Taip taip, tai pati didžiausia naminė katė pasaulyje. Suaugusios katės svoris neretai viršija 10 kilogramų. Išskirtinis šių kačių bruožas – šepetėliai, kyšantys iš ausų, ir tigro eisena. Iš tolo pamatęs gali net pagalvoti, kad tai lūšis. Tačiau nors šios katės giminaičiai labai plėšrūs, ji išsiskiria draugiškumu.
Meino meškėnai labai ištvermingi, aktyvūs, puikiai sutaria su vaikais, pasižymi labai geru charakteriu. Dar viena gera ypatybė – šių pusiau ilgaplaukių kačių kailį labai paprasta prižiūrėti, jos lengvai išmoksta įvairiausių triukų. Be to, .šių kačių labai malonus tembras, tačiau nerasite nė vieno Meino meškėno, kniaukiančio panašiu balsu. Vienas iš svarbiausių dalykų, ko reikia Meino meškėnams, – turėti daug erdvės pasivaikščiojimams.


Meino meškėnas – ideali katė jums ir jūsų artimiesiems


Šios katės – idealūs augintiniai tiems, kas mėgsta ilgaplaukius gyvūnus, bet neturi laiko jų kas dieną šukuoti. Tai geri kompanionai, puikiai sutaria su kitais gyvūnais, labai mėgsta žaisti su šunimis gaudynių ir slėpynių. Patikėkite – tokius žaidimus neatsibostų stebėti visą dieną. Nors yra pakankamai sunkūs, Meino meškėnai labai atsargiai bėgioja, nevarto daiktų, nenumėto vazelių ar šeimai brangių suvenyrų. Tad galimų nuostolių sąrašas labai menkas, palyginti su kitomis katėmis.


Puikūs medžiotojai


Meino meškėnai – puikūs medžiotojai, galintys valandomis stebėti per langą paukščius. Turėdami tokią katę niekada neturėsite bėdų dėl į vidų įskrendančių musių, uodų ar kokių kitokių vabzdžių (apie peles net nekalbėkime). Šios katės labai protingos, niekad nesikėsins į jūsų kitus augintinius (pavyzdžiui, žiurkėnus, smiltpeles, papūgėles), ypač jei kartu su jais užaugo. Akvariumo žuvytės Meino meškėnui įdomios kaip televizorius – kas vakarą ši katė gali žiūrėti nesibaigiantį „serialą“ apie vandens gyventojus.

 Parodoje taip pat dalyvaus ir Gyvūnų globėjų asociacijos globojamos beglobės katės. Jos lygiomis teisėmis su veislinėmis katėmis varžysis dėl gražiausios parodos katės titulo.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu