Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Medyje įstrigęs suopis - Gyvūnų globėjų asociacijos globojeDalintis Facebook'e

2011 rugpjūčio 31 d., Trečiadienis, 13:57Medyje įstrigęs suopis - Gyvūnų globėjų asociacijos globoje

Rugpjūčio 29 d. į Gyvūnų globėjų asociaciją paskambino vyras ir pranešė, kad Lazūnų miške, medyje ant šakos kabo paukštis. Nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad į šakas įsinarpliojęs įstrigo suopis. Jo gelbėjimo operacija pareikalvo išties nemažai jėgų.
Situciją apsunkino tai, kad paukštį gelbėti teko vėlai vakare, kai jau buvo sutemę. Maža to, paukštis įstrigo aukštame medyje, žemai visai neturinčiame šakų - taigi įkopti į jį Gyvūnų globėjų asociacijos savanoriui Martynui Dulkiui nebuvo jokių galimybių.
Laimei, padėti sutiko Lietuvos laipiojimo asociacijai priklausantis Kauno klubas „Miegantys drambliai“. Šis klubas ragina visuomenę sveikai ir aktyviai gyventi, užsiima laipiojimo ir alpinizmo propagavimu ir visuomenės švietimu šioje sporto šakoje. Kitą savaitę „Miegantys drambliai“ skelbia naujojo sezono atidarymą ir visus kviečia nemokamai išmėginti save laipiojimo sporte. Daugiau informacijos www.miegantysdrambliai.lt.
Šįsyk „Miegančių dramblių“ nariams teko kiek neįprasta užduotis, tačiau su ja buvo puikiai susitvarkyta. Į medį ryžosi kopti vienas iš minėto klubo narių - Karolis Buzas. Suopio gelbėjimo operacija truko apie 40 minučių. Nukėlus paukštį paaiškėjo, kad jo kojos yra surištos tvirtu raiščiu, kuris ir lėmė įstrigimą tarp šakų.
Suopio gelbėjimo operacijoje dalyvavo ir gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ vet. gydytoja Viktorija Tvaranavičiūtė. Ji iškart apžiūrėjo paukštį ir informavo, kad jokių rimtų sužalojimų nėra, paukštis tėra nusilpęs.
Dabar suopis yra Gyvūnų globėjų asociacijos globoje - joje bus tol, kol atgaus jėgas. Vis dėlto neaišku, ar paukštis bus paleistas į laisvę, nes jis visiškai nebijo žmonių, panašu, kad buvo kažkieno augintas ir treniruotas.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2022 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu